Zamknij

Mężczyźni o tych imionach to najgorsi mężowie. Małżeństwo z nimi to błąd

16.12.2020 11:25
Mężczyzna w średnim wieku
fot. Shutterstock

Najgorsi mężowie - po czym ich poznać? Niektóre kobiety uważają, że przestrogę może stanowić znak zodiaku mężczyzny. Zwróć też uwagę na jego imię!

Imię wyraża nasz charakter, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. To, jak się nazywamy, nadaje nam określone cechy, które manifestujemy w codziennym życiu. Odpowiada to między innymi za to, jacy jesteśmy w miłości. Jakie imiona noszą najgorsi mężowie? Sprawdź!

Zobacz także: Horoskop partnerski. Te znaki zodiaku tworzą najbardziej dobrane pary

Mężczyźni o tych imionach to najgorsi mężowie. Zastanów się, zanim powiesz "tak"!

Istnieje teoria, że imię, jakie nosimy, wywiera wpływ na nasze zachowanie. Psychologia imion wskazuje na to, w jaki sposób postępujemy w różnych sytuacjach. Na tej podstawie mamy możliwość przewidzieć, jak będziemy traktować ukochaną osobę po zawarciu związku małżeńskiego. Mężczyźni o tych imionach to najgorsi mężowie - przekonaj się, czy twój partner jest na liście!

Artur

Z całą pewnością nie jest dobrym kandydatem na męża dla kobiet, które oczekują od mężczyzny pełnego zaangażowania. Artur ma tendencję do wycofywania się z życia towarzyskiego już w bardzo młodym wieku i choć przez pewien czas odczuwa tęsknotę za miłością, z biegiem lat odkrywa, że jednak wcale nie jest mu ona potrzebna.

Ma naturę samotnika, więc już na początku relacji stara się izolować siebie i partnerkę od świata zewnętrznego. Sprawia wrażenie, jakby chciał mieć ją tylko dla siebie i był jej w pełni oddany. Niestety po ślubie jego zachowanie się zmienia. Przyjmuje zamkniętą postawę, unika rozmów i nie chce się włączać w sprawy rodziny. 

Wiktor

Podczas oświadczyn i po tym, gdy ukochana je przyjmie, będzie opowiadał najpiękniejsze historie. Jego narzeczona zyska przekonanie, że czeka ją wspaniała przyszłość. Wiktor potrafi rozpieszczać kobiety, dbać o nie i stwarzać romantyczną atmosferę. Na każdym kroku podkreśla, że ma dla swojej wybranki ogromny szacunek. Zachwyca się jej urodą, chwali jej inteligencję i niemal codziennie powtarza, że jest z niej dumny.

Kobieta, która zdecyduje się zostać jego żoną, po ślubie przeżyje szok. Nie minie kilka tygodni, zanim zauważy, że po dawnej czułości nie został nawet ślad. Wiktor stanie się zimny i opryskliwy, a na wszelkie próby nawiązania rozmowy będzie reagował upartym milczeniem. Odkąd nabierze pewności, że kobieta należy już tylko do niego, zacznie ją traktować bardzo źle.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Nikodem

To urodzony zdobywca, w pełni świadomy swojego magnetycznego uroku. Kobiety są w jego życiu celem. Przy każdej sprawdza, jak wiele może uzyskać. Kiedy zaczyna spostrzegać, że pojawiła się szansa, aby jedna z nich przyrzekła mu dozgonną miłość, nie potrafi się powstrzymać i oświadcza się jej.

Początkowo uważa małżeństwo za jedno z wielu wyzwań. Chce się sprawdzić w nowej roli, stara się niczego nie zepsuć. Wystarczy jednak, aby usłyszał słowa pochwały. Zdanie w rodzaju: "Jesteś najlepszym mężem, jakiego mogłam sobie wymarzyć" daje mu poczucie triumfu. Po niedługim czasie dochodzi do wniosku, że nic mu już nie zostało do osiągnięcia w relacji z ukochaną kobietą. Wtedy zaczyna mieć problemy z wiernością...

Zobacz także:  Jak zdobyć osobę spod danego znaku zodiaku? Poznaj sekretne sposoby

Szukasz miłości? Sprawdź, jaki partner do ciebie pasuje!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?