Zamknij

Kobiety o tych imionach nie potrafią zatrzymać przy sobie żadnego mężczyzny. Zawsze są porzucane

23.12.2020 10:59
Zakochana para
fot. Shutterstock

Najczęściej porzucane kobiety noszą jedno z tych trzech imion. One nigdy nie znajdą nikogo na stałe!

Jak go zdobyć i zatrzymać? - to one najczęściej wpisują to pytanie w wyszukiwarkę. Choć doskonale wiedzą, jak uwieść faceta, nigdy nie potrafią nakłonić go, by pozostał w ich życiu na dłużej. Oto lista najczęściej porzucanych kobiet. Sprawdź, czy na niej jesteś.

Zobacz także: Jaką pościel wybrałaś do sypialni? To zdradza, czy jesteś dobrą kochanką

Te kobiety nie potrafią utrzymać przy sobie partnera

Imiona, jakie nosimy, odpowiadają za wiele cech naszego charakteru. Psychologowie od dawna prowadzą badania, które mają wyjaśnić sens tego zjawiska. Od tego, jak się nazywamy, zależy m.in. nasze zachowanie w relacjach z ludźmi. Dotyczy to nie tylko spraw miłosnych, lecz także rodziny czy pracy.

Jak się okazuje, istnieją imiona kobiet, które uniemożliwiają im rozkochanie w sobie partnera na stałe. Te kobiety są najczęściej porzucane:

Malwina

Na początku relacji jest zachwycająca, tajemnicza i uwodzicielska. Jednak z biegiem czasu staje się coraz bardziej wymagająca wobec swojego mężczyzny. Oczekuje od niego poświęceń, na które nie jest gotowy na wczesnym etapie relacji. Kiedy partner się dystansuje, Malwina zmusza go do poważnych rozmów i zasypuje go miłosnymi wyznaniami. Ukochany zaczyna się wtedy dusić i ucieka.

Klaudia

Uwielbia robić sceny zazdrości, więc w związku od samego początku podejrzewa partnera o zdradę. Nieustannie wypatruje dowodów na to, że w jego życiu są obecne inne kobiety. Kiedy niczego nie znajduje, potrafi się posunąć naprawdę daleko - pod nieobecność mężczyzny przegląda jego rozmowy w telefonie, sprawdza połączenia... Prędzej czy później udaje jej się znaleźć coś, co pozwala wywołać awanturę. Klaudia spodziewa się usłyszeć wtedy zapewnienia o wierności i o tym, że jest tą jedyną. Niestety często się rozczarowuje.

Agnieszka

W miłości jest zbyt ufna i daje się nabrać na tak oczywiste kłamstwa, że mężczyzna traci do niej szacunek. Z łatwością zauważa, że w jej obecności może sobie pozwolić na wiele. Zaczyna więc flirtować na jej oczach, oszukiwać w sprawie tego, co robi w wolnym czasie i spotykać się w dogodnych dla niego terminach. Agnieszka czuje się wtedy zraniona, lecz rzadko potrafi otwarcie się przeciwstawić. Im bardziej dopasowuje się do kaprysów partnera, tym gorzej układa się ich relacja. Najczęściej szybko ze sobą zrywają.

Zobacz także: Który obrazek najbardziej przyciąga uwagę? To zdradza prawdę o twoim życiu uczuciowym

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?