Zamknij

Te imiona żeńskie najbardziej pociągają mężczyzn. Nie mogą im się oprzeć!

23.10.2020 11:24
Piękna kobieta
fot. Shutterstock

Portal Papilot.pl dotarł do listy imion żeńskich, które niezwykle pociągają mężczyzn. Jakie imiona znalazły się w tym zestawieniu?

To, jakie otrzymujemy imię, zależne się wyłącznie od naszych rodziców. Dlatego też jedne imiona są nieco bardziej dopasowane do osób, które je noszą, a inne mniej. Jedno jest pewne - każde imię niesie za sobą szczególne znaczenie, które często później w przypadku danej osoby się sprawdza.

Niektóre imiona podobają nam się bardziej, inne mniej. Niektóre są też bardziej magnetyzujące i przyciągające, a inne wręcz odwrotnie - potrafią odpychać. A które imiona żeńskie szczególnie kuszą mężczyzn? Portal Papilot. pl dotarł do listy, na której znalazły się właśnie najbardziej pociągające damskie imiona!

Najbardziej pociągające imiona żeńskie

Na liście opracowanej przez portal Papilot.pl znalazło się aż 8 imion żeńskich, które są kuszące dla mężczyzn. Jakie imiona znalazły się na liście i jakie mają znaczenia?

Julia

Julia wydaje się na początku nieśmiała, ale to tylko pozory. Kiedy już znajdzie odpowiedniego dla siebie partnera, staje się pewna siebie i jest bardzo namiętna!

Laura

Laura słynie z temperamentu i z tego, że jest bardzo energiczna. Lubi podejmować spontaniczne decyzje i nie boi się wyzwań. Jest nieco szalona, ale to bardzo pociąga mężczyzn.

Adrianna

Adrianny to zwykle przepiękne kobiety! W dodatku mają w spojrzeniu "to coś", co niesamowicie kusi i uwodzi. Kobiety o tym imieniu są także urodzonymi buntowniczkami, które nie boją się iść pod prąd.

Aleksandra

Ola to dziewczyna, którą można się zaopiekować. Daje ona swojemu partnerowi poczucie, że ma on o kogo dbać. Wydaje się bezbronna, niewinna i bezradna, a niektórzy faceci uwielbiają roztaczać nad takimi osobami opiekę.

Nikola

Nikola lubi się bawić, lubi flirtować i kokietować. Mężczyźni nie potrafią się jej oprzeć. A ona skutecznie to wykorzystuje. Jedyny minus to fakt, że nie jest ona zbyt stała w uczuciach, gdyż dość szybko się nudzi.

Lena

Kobiety o tych imionach kokietują, ale robią to zupełnie bezwiednie. Mężczyźni padają im do stóp, a Leny nie wiedzą nawet, jaką atmosferę wokół siebie roztaczają.

Róża

Róża, choć jej imię wzięło się od nazwy kwiatka z kolcami, jest tak naprawdę bardzo delikatna. Nie tylko z wyglądu, ale też z zachowania jest bardzo kobieca i eteryczna, a to kręci facetów.

Anastazja

Faceci uwielbiają kobiety o imieniu Anastazja, bo nie da się z nimi nudzić. Anastazje szukają mocnych wrażeń i urozmaicają dni sobie, i innym. Dlatego też ludzie do nich lgną i lubią ich towarzystwo.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!