Zamknij

Mężczyźni o tych imionach są bardzo nieśmiali. Nie spodziewaj się po nich inicjatywy

05.01.2021 12:43
Mężczyzna w młodym wieku
fot. Shutterstock

Jakie imiona noszą najbardziej nieśmiali mężczyźni? Zobacz, czy twój wymarzony partner jest na liście. Jeśli tak, to ty będziesz musiała zrobić pierwszy krok w tej relacji.

Mężczyzna, którym jesteś zauroczona, mija cię bez słowa? Zanim uznasz, że z pewnością mu się nie podobasz - sprawdź, czy nie ma go na tej liście. Według psychologów niektórzy przedstawiciele płci męskiej mają problem z nieśmiałością przez wzgląd na swoje... imię.

To, jak się nazywamy, nadaje nam cechy osobowości i sprawia, że posiadamy określony zestaw zalet i wad. Przy wyborze życiowego partnera warto sugerować się nie tylko opisem znaków zodiaku, lecz także znaczeniem imion.

Zobacz także: Horoskop partnerski. Te znaki zodiaku tworzą najbardziej dobrane pary 

Imiona najbardziej nieśmiałych mężczyzn

Obserwujecie się od dłuższego czasu, ale jeszcze nie zaprosił cię nie randkę? Czasem nie wiesz, jak zinterpretować jego wiadomości i SMS-y? A może wyznał ci już uczucie, a potem się wycofał? Nie wszyscy mężczyźni są chłodni i niedostępni. Za ich zachowanie może także odpowiadać nieśmiałość. Może dotyczy to właśnie twojego ukochanego? Sprawdź!

Mężczyźni o tych imionach wstydzą się wykazać inicjatywę:

Krystian

Potrafi miesiącami fantazjować o kobiecie, która mu się podoba. Kilkanaście razy dziennie będzie wchodził na jej profile na portalach społecznościowych, jednak zanim zdecyduje się wysłać wiadomość, minie wiele czasu. Jeśli zaczął do ciebie pisać, ale nie zaproponował jeszcze spotkania, śmiało zrób to za niego. Z wdzięcznością się zgodzi.

Marcel

Mężczyzna o tym imieniu bardzo obawia się niepowodzenia w sprawach uczuciowych. Ma tendencję do wycofywania się z relacji niedługo po tym, kiedy wyzna kobiecie uczucie. Zostawia ją w niepewności po to, by samemu jej nie odczuwać. Później żałuje swojego zachowania, ale nie zawsze ma odwagę przeprosić.

Wojciech

Nie jest w stanie nawiązać bliskiej znajomości z kobietą bez pomocy przyjaciół. Wojtek uwielbia być swatany, bo dzięki temu może uniknąć stresu związanego z umawianiem się na pierwsze randki. Jeśli chcesz się do niego zbliżyć, zapoznaj się z jego znajomymi.

Zygmunt

W miłości uwielbia gry i zagadki. Panicznie boi się związku, bo jest pewien, że nie potrafiłby sobie w nim poradzić. To marzyciel - przeżyjesz z nim historię jak z "Amelii", jednak raczej bez happy endu. Namiesza ci w głowie i ucieknie. 

Zobacz także: Ziemia zbliżyła się do Słońca. To wywoła zmiany w porach roku

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?