Zamknij

Mężowie o tych imionach są skrajnie nieodpowiedzialni. Są przez nich same kłopoty

09.05.2022 15:04

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, to nieodpowiedzialni mężowie. Są tak dziecinni, że czasem trudno z nimi wytrzymać.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężowie o tych imionach to wieczne dzieci. Wielu z nich cierpi na syndrom Piotrusia Pana, przez co unieszczęśliwiają siebie i partnerkę.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężowie o tych imionach są skrajnie nieodpowiedzialni

Właściciele tych imion często wyprowadzają swoje partnerki z równowagi. Postępują w taki sposób, że łatwo stracić do nich cierpliwość. Po zawarciu małżeństwa mają tendencję do tego, by zachowywać się jak dziecko - nawet jeśli przed ślubem udawali dojrzałych i odpowiedzialnych, niedługo po nim przypominają chłopców z podstawówki.

Mężowie o tych imionach wywołują same kłopoty

Mężowie, którzy posiadają te imiona, zachowują się jak małe dzieci:

Kamil

Często zachowuje się jak mały kapryśny chłopczyk. Wyładowuje swoje nastroje na pozostałych członkach rodziny i nie zwraca uwagi na to, że jego zachowanie może być dla kogoś krzywdzące. Zamiast tego sam rozmyśla o tym, że czuje się przez kogoś obrażony - choć obiektywnie rzecz ujmując, wcale nie ma powodu.

Witold

W pracy nie radzi sobie najlepiej, więc szef odmawia mu możliwości awansu. On jednak cały czas ma swoje chłopięce zachcianki - częściej myśli o tym, by kupić sobie grę albo nowy gadżet do samochodu, niż o opłaceniu rachunków. Wiecznie brakuje mu pieniędzy, przez co wpada w długi.

Jakub

Regularnie zapomina o zabraniu dzieci z przedszkola lub ze szkoły. Niewiele trzeba, by coś odwróciło jego uwagę. Łatwo wylatuje mu również z głowy, że posiada psa lub kota - nie pamięta o nakarmieniu zwierzęcia albo wyprowadzeniu go na spacer.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?