Zamknij

Powiedział, że cię kocha? Nie wierz mu. Mężczyznom o tych imionach chodzi tylko o jedno

17.12.2020 11:57
Mężczyzna w wieku 30 lat
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych imionach często kłamią, by osiągnąć to, co na czym najbardziej im zależy. Oni myślą tylko o seksie!

Wyznanie miłości ze strony mężczyzny to dla wielu kobiet spełnione marzenie. Wyczekiwane słowa mają stanowić potwierdzenie zaangażowania partnera, który zobaczył w kobiecie swój ideał. Nie zawsze jednak warto w nie wierzyć. Sprawdź, komu lepiej nie ufać!

Choć może się to wydawać zaskakujące, na naszą osobowość wpływa nie tylko znak zodiaku, lecz także imię, które nosimy. To, jak się nazywamy, nadaje nam określone cechy charakteru. Na tej podstawie możemy wywnioskować, jakich zachowań spodziewać się po danej osobie.

Jak się okazuje, nie warto wierzyć w wyznania miłosne partnerów noszących pewne imiona! Czy jedno z nich nie należy do twojego ukochanego? Zobacz!

Zobacz także: Te znaki zodiaku boją się okazywać uczucia. Sprawdź, czy twój partner do nich należy

Tym mężczyznom chodzi tylko o seks. Nie wierz mu, gdy mówi, że cię kocha

Choć część kobiet uważa, że wszyscy mężczyźni mają tylko jedno w głowie, w rzeczywistości to właśnie ci trzej myślą tylko o seksie. Powiedział, że cię kocha? Nie ufaj mu, jeśli jest na tej liście!

Michał 

Mężczyźni noszący to popularne imię potrafią mówić o miłości już na pierwszym spotkaniu. Sprawiają wrażenie, jakby zupełnie poważnie zakładali, że trafili na kobietę, z którą stworzą związek w niedalekiej przyszłości. Podkreślają, że od razu poczuli z nią głębokie porozumienie. Ponieważ wydają się w pełni zdecydowani na partnerstwo, wiele kobiet szybko decyduje się na intymną relację... Niedługo po tym Michał zaczyna tłumaczyć, że ma zbyt wiele pracy i nie może rozpraszać się romansami. 

Jakub

Mężczyzna o tym imieniu z biegiem czasu może zakochać się naprawdę. Jeśli wyznał ci uczucie po kilku miesiącach związku, zrobił to szczerze. Jednak Kuba wypowiada czasem słowo "kocham" na pierwszych randkach, uparcie przy tym podkreślając, że oszalał dla swojej wybranki. Powiedział ci, że nigdy nie spotkał takiej niesamowitej kobiety jak ty? Chce w ten sposób przyspieszyć pójście do łóżka.

Dariusz

Miej się na baczności, jeśli zapytał cię o dzieci, chociaż dopiero co się poznaliście. To jego wabik na kobiety. Trzymając je w ramionach, opowiada o tym, że jest już gotów zostać ojcem, a one idealnie sprawdziłyby się w roli matki. Udaje, że marzy o domu z ogródkiem. Wyznanie, które po tym następuje, może cię więc zaskoczyć... Po seksie Darek nagle dochodzi do wniosku, że nie jest jeszcze gotowy na związek!

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Szukasz miłości? Zobacz, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?