Zamknij

Mężczyźni o tych imionach zdradzają swoje partnerki, a potem tego żałują. Sprawdź, czy warto dać im drugą szansę

09.11.2021 15:04
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion nie umieją pozostać wierni kobietom, z którymi są związani. Jednak zawsze po zdradzie chcą do nich wrócić. Nie każdy zasługuje na to, by zaufać mu jeszcze raz.

Panowie, którzy noszą te imiona, mają problem z zachowaniem wierności w związku. Jednak w przeciwieństwie do tych, którzy po zdradzie uciekają w siną dal, starają się uzyskać przebaczenie partnerki i proszą o drugą szansę.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach zdradzają swoje partnerki

Właściciele tych imion długo się wahają, zanim nabiorą pewności, że są zakochani i chcą pozostać z tylko jedną kobietą. Zdarza im się więc romansować w tajemnicy. Kiedy zostają na tym przyłapani, twierdzą, że to się nigdy więcej nie powtórzy. Żałują tego, co zrobili, i pragną walczyć o związek.

Mężczyźni o tych imionach żałują zdrady

Partnerzy o tych imionach mogą przyznać się do romansu, a potem prosić o przebaczenie. Sprawdź, czy warto dać im drugą szansę.

Mariusz

Na początku relacji z kobietą może mieć wątpliwości w sprawie tego, czy chciałby zaangażować się w poważny związek. Zanim jej to obieca, może mu się przydarzyć skok w bok. Jeśli jednak decyduje się po nim wrócić do ukochanej, oznacza to, że upewnił się co do swoich uczuć.

Adrian

Może zdradzić swoją partnerkę wiele razy i zawsze sobie po tym obiecywać, że już nigdy więcej tego nie zrobi. W głębi duszy chciałby pozostać jej wierny, jednak ulega swoim słabościom, ilekroć ma ku temu okazję. Nie potrafi żyć w zgodzie z własnymi zasadami.

Jerzy

Gdy zostaje przyłapany na zdradzie, obawia się, że straci swoją partnerkę na zawsze. Przeprasza ją i robi wszystko, by nie zrywała z nim znajomości. Robi to jednak dlatego, że chce ją przy sobie zatrzymać i tym samym pozbyć się poczucia winy. Nie oznacza to wcale, że jest zakochany i chce naprawić swój błąd.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?