Zamknij

Mężczyźni o tych imionach zawsze mówią to, co kobieta chciałaby usłyszeć. Często przy tym kłamią

25.08.2021 12:30
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion bardzo dobrze wiedzą, jak manipulować kobietami. Potrafią wyczuć, jakie słowa sprawiłyby im największą przyjemność, a potem mieszają im nimi w głowie.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, stosują najlepsze techniki manipulacyjne podczas rozmów z płcią przeciwną. Zupełnie nie zależy im na szczerości.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach zawsze mówią to, co kobieta chciałaby usłyszeć

Właściciele tych imion nie widzą nic złego w tym, by mówić kobiecie nieszczere komplementy albo zasypywać ją fałszywymi wyznaniami. Słowa są dla nich jedynie środkiem do celu. Kiedy chcą wykorzystać swoją partnerkę, są skłonni powiedzieć jej wszystko, byle tylko dała im to, czego od niej oczekują.

Mężczyźni o tych imionach często kłamią

Właściciele tych imion są mili, ale nieszczerzy:

Karol

Wyznania miłosne są u niego na porządku dziennym. Mówi: "kocham" każdej kobiecie, którą dopiero co poznał. Wie, że żadne inne słowa nie działają na płeć przeciwną tak mocno.

Michał

Zasypuje kobiety komplementami, kiedy czegoś od nich chce. Ma wtedy do powiedzenia same miłe rzeczy. Jeśli jednak nie uzyska tego, czego pragnął, nagle staje się złośliwy.

Jerzy

Często zapewnia kobietę, że ma co do niej jak najlepsze intencje, bo nie chciałby jej zranić. W rzeczywistości mówi to jedynie po to, by uzyskać jej zapewnienie, że będzie skłonna tolerować wszystkie jego zachowania.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz