Zamknij

Mężczyźni o tych imionach żartują z małżeństwa. Jednak skrycie marzą o ślubie

24.05.2022 15:00

Właściciele tych imion często żartobliwie informują o tym, że nigdy nie wezmą ślubu. Ale gdy tylko znajdą partnerkę, jako pierwsi wspominają o tym, że warto byłoby się ustatkować.

Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych imionach twierdzą, że wcale nie myślą o małżeństwie. Wypowiadają podobne słowa, by ukryć swój lęk przed odrzuceniem. W tajemnicy przed wszystkimi marzą jednak o tym, by pokochać kogoś na zawsze.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach żartują z małżeństwa

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, udają, że wcale nie zależy im na stworzeniu relacji na całe życie. W rzeczywistości często wyobrażają sobie, jak by to było zostać mężem i ojcem. Jeśli spotykają kobietę, z którą mogą spełnić to pragnienie, są bardzo szczęśliwi.

Mężczyźni o tych imionach skrycie marzą o ślubie

Właściciele tych imion fantazjują o własnym ślubie:

Piotr

Wierzy w porozumienie dusz. Jest romantykiem, więc podąża za głosem serca. Gdy zaczyna tworzyć więź z ukochaną kobietą, często wyobraża sobie, że zakłada z nią rodzinę. Pragnie wziąć ślub jak najszybciej, bo nie odpowiada mu życie kawalera.

Michał

Jego marzeniem jest życie z partnerką i gromadką roześmianych dzieci. Chciałby zamieszkać z dala od miasta i poświęcić każdą wolną chwilę na spędzanie czasu z bliskimi. Jest dla nich gotowy zrezygnować ze swojej kariery.

Jakub

W relacjach z kobietami udaje niedostępnego, ale skrycie marzy o tym, by z którąś z nich połączyła go prawdziwa, głęboka więź. Flirty bez zobowiązań go męczą. Chciałby zbudować z kimś relację na całe życie.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?