Zamknij

Mężczyźni o tych imionach zarabiają najmniej. Wykorzystują finansowo swoje partnerki

26.08.2021 12:15
Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie mają szczęścia do pieniędzy. Ich pensja jest niewysoka, więc w związku często muszą polegać na swojej kobiecie.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, mają w życiu pecha i rzadko udaje im się zdobyć wymarzony zawód. Najczęściej muszą się zadowolić nudną, źle opłacaną pracą.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach zarabiają najmniej

Właściciele tych imion żyją od wypłaty do wypłaty. Nie udaje im się odłożyć żadnych oszczędności, bo zarabiają za mało. Należą do osób, o których się mówi: "Pieniądze się go nie trzymają". Jeśli więc biorą ślub, to oni są na utrzymaniu żony.

Mężczyźni o tych imionach wykorzystują finansowo swoje partnerki

Właściciele tych imion często nie mają grosza przy duszy:

Marcin

Ma wiele talentów, ale nie potrafi wykorzystać ich w praktyce. Świetnie sobie radzi, gdy robi coś dla zabawy, jednak zawsze wtedy, gdy staje się to jego obowiązkiem, po prostu przestaje się starać. Ilekroć przychodzi do pracy, bardziej skupia się na kontaktach towarzyskich niż na zadaniach, które ma wykonać. Przez to nigdy nie udaje mu się wywalczyć awansu.

Juliusz

Jego naturalna skłonność do bujania w obłokach przeszkadza w wielu sytuacjach. W środowisku pracy często odpływa w świat wyobraźni, a na zakupach - nie potrafi dokładnie przeliczyć, ile przyjdzie mu zapłacić i czy rzeczywiście jest go na to stać. Nie pamięta o rachunkach ani zobowiązaniach, często ma też spore długi. Kiedy wchodzi w związek, liczy na to, że jego partnerka uporządkuje za niego wszystkie te sprawy.

Olaf

Jest leniwy i brakuje mu ambicji. Zupełnie się z tym nie kryje - wręcz przeciwnie. Chętnie opowiada o tym, że w jego przekonaniu człowiek powinien być wolny i panować nad swoim  czasem. Zachęca wiele osób do tego, by rzuciły pracę i nareszcie zaczęły żyć. Jednak w tym samym czasie rozgląda się za... bogatą kobietą, która spełni wszystkie jego zachcianki i zechce się nim zaopiekować.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz