Zamknij

Mężczyźni o tych imionach zapominają o ważnych datach w związku. Kupują kwiaty w ostatniej chwili

25.01.2022 15:23
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion zupełnie nie interesują się tym, kiedy wypadają walentynki czy kolejna rocznica ich związku. Świętują te daty jedynie po to, by uniknąć awantury.

Dla mężczyzn o tych imionach nie ma większego znaczenia, że minął kolejny miesiąc od pierwszej randki. Obchodzenie tej daty w taki sposób, jakby była świętem, wydaje im się dziwaczne. Nie mają też pojęcia, kiedy wypada rocznica ich związku czy małżeństwa. Zupełnie ich to nie obchodzi.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach zapominają o ważnych datach w związku

Mężczyźni o tych imionach nie przywiązują żadnej wagi do dat. Rocznice i miesięcznice nie wydają im się żadnym powodem do świętowania. Aby jednak uniknąć pretensji ze strony partnerki, udają przed nią, że zależy im na odpowiednim celebrowaniu tych okazji.

Mężczyźni o tych imionach nie lubią świętować rocznic i miesięcznic

Właściciele tych imion kupują kwiaty na specjalne okazje w ostatniej chwili:

Marek

Zauważa, że zbliża się ważna data, gdy jego ukochana zachowuje się inaczej niż zwykle. Dostrzega, że zaczęła na coś czekać, więc kupuje jej kwiaty i drobny upominek. Kiedy jego kobieta okazuje wzruszenie, bo pamiętał o dacie ich wspólnego święta, nie wyprowadza jej z błędu. Cieszy się, że jest szczęśliwa.

Karol

Aby uniknąć problemów związanych z tym, że zapomina o specjalnych okazjach, podpowiada ukochanej, by rezerwowała na ten wieczór stolik w wybranej przez siebie restauracji. W ten sposób nigdy nie musi się martwić o nadchodzące rocznice. Jego partnerka sama mu o nich przypomina.

Michał

Nie pamięta o żadnej rocznicy, a kwiaty w walentynki czy 8 marca kupuje w supermarkecie. To dla niego bezsensowny wydatek, więc stara się zaoszczędzić. Nie ma w sobie romantyzmu i uważa obdarowywanie kobiety kwiatami za pusty gest. Robi jednak dobrą minę do złej gry. Udaje, że mu na tym zależy.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?