Zamknij

Mężczyźni o tych imionach zakochują się tylko raz w życiu. Chcą wygrać wszystko albo nic

31.03.2022 14:52
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion obdarzają uczuciem tylko jedną partnerkę. W pozostałych relacjach, jakie tworzą, po prostu zabijają czas.

Mężczyźni o tych imionach chcą przeżyć w życiu jedną wielką miłość i nie zamierzają się angażować w przelotne romanse. Jeśli już raz kogoś pokochają, nigdy nie przestaną myśleć o tej kobiecie.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach zakochują się tylko raz w życiu

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, są prawdziwymi romantykami. Uważają, że jeśli mają się zakochać, to tylko na całe życie. Gdy obdarzają kobietę uczuciem, pozostają jej wierni przez długie lata, nawet jeśli nie udaje im się stworzyć z nią szczęśliwego związku.

Mężczyźni o tych imionach w miłości chcą wygrać wszystko albo nic

Właściciele tych imion marzą o miłości jak z filmu:

Karol

Wierzy w idealną miłość i to często go gubi. Przez całe życie szuka swojej drugiej połówki, a potem decyduje się zobaczyć ją w kimś, kto niemal nie zwraca na niego uwagi. W ten sposób skazuje się na długie lata cierpienia. Nie potrafi uwolnić się od marzenia o tej osobie.

Jacek

Chciałby zaangażować się w jeden związek i pielęgnować go do końca życia. Nie rozumie, dlaczego inni ludzie pragną co jakiś czas zmieniać partnerów. Według niego nie ma nic piękniejszego od tego, by móc z kimś założyć rodzinę i wspólnie się zestarzeć.

Aleksander

Nie zraża się niepowodzeniami w miłości. Kiedy wybiera sobie partnerkę, po każdym rozstaniu z nią dąży do tego, by odbudować relację. W tajemnicy przed ukochaną planuje ślub i dąży do tego, by rzeczywiście się on odbył. Już po kilku pierwszych randkach z tą jedyną wybiera w myślach imiona dla dzieci.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?