Zamknij

Mężczyźni o tych imionach zachowują się jak dzieci. Trzeba mieć do nich anielską cierpliwość

19.08.2021 14:18
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion zachowują się często w tak dziecinny sposób, że ich partnerkom trudno jest z nimi wytrzymać. Oni zawsze pozostaną chłopcami - niezależnie od wieku.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, bywają bardzo niedojrzali. Ich partnerki często muszą się zachowywać jak ich matki, żeby nad nimi zapanować.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach zachowują się jak dzieci

Właściciele tych imion regularnie wyprowadzają swoje kobiety z równowagi. Swoimi dziecinnymi zachowaniami potrafią porządnie zdenerwować nawet najbardziej cierpliwe partnerki. Bywają kapryśni, irracjonalni i skłonni do przesady.

Mężczyźni o tych imionach wymagają od kobiet anielskiej cierpliwości

Właściciele tych imion mają trudny charakter:

Jerzy

Kiedy czegoś chce, chce tego natychmiast. Nie da mu się przetłumaczyć, że zdobycie tego może być z jakiegoś powodu niemożliwe. Będzie marudził tak długo, aż w końcu to dostanie. Jeśli nie - obrazi się.

Adam

Na każdym kroku musi być chwalony i głaskany po głowie. Jeśli słyszy jakiekolwiek słowa krytyki, zamknie się w sobie i nie chce z nikim rozmawiać. Jednocześnie dba o to, by każdy dostrzegł zmianę jego nastroju. Ciągle o nim przypomina swoją naburmuszoną miną.

Konrad

Lubi przedrzeźniać i prowokować swoją ukochaną. Niemal każdego dnia wywołuje drobną sprzeczkę, po której pragnie czule się pogodzić. Trudno mu zrozumieć, że jest już trochę za duży na końskie zaloty. Dostrzega w sobie chłopięcy urok i wierzy, że to doskonale działa na kobiety.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz