Zamknij

Mężczyźni o tych imionach za bardzo się starają. Ich styl uwodzenia zdradza, że są zdesperowani

29.09.2021 12:39
Zakochani
fot. Shutterstock

Drogie kolacje, telefony i SMS-y, prezenty i wyznania uczuć - według nich to najlepszy sposób na podryw. Problem polega jednak na tym, że nie mają w tym żadnego umiaru. Kobiety w obecności partnerów o tych imionach szybko się orientują, że są rozpieszczane, bo ich mężczyzna boi się, że je straci.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, często martwią się o to, że nie podobają się upragnionej kobiecie. W jej towarzystwie dają z siebie wszystko.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach starają się za bardzo

Panowie o tych imionach nie są zbyt pewni siebie, a w kobiecym towarzystwie szybko zapominają o wszystkich swoich zaletach. Są przekonani, że jest wielu lepszych kandydatów niż oni, więc na pewno nie będą mieli u nikogo szans, jeśli bardzo nie postarają się o uznanie. Dają z siebie zbyt wiele na początku znajomości, czym zniechęcają kobiety.

Mężczyźni o tych imionach podrywają jak desperaci

Właściciele tych imion są zdesperowani i nie umieją uwodzić kobiet:

Juliusz

Jego sposobem na podryw jest branie na litość. Otwarcie mówi kobietom, że nie ma powodzenia i przyznaje się do swoich kompleksów. Narzuca się każdej z nich. Często użala się nad sobą tylko po to, by umawiały się z nim przez wzgląd na współczucie.

Kacper

Szybko wyznaje kobiecie miłość, nie zastanawiając się nad tym, czy to już odpowiednia pora. Jego wypowiedzi dotyczące uczuć potrafią wystraszyć, bo niewiele czasu mu potrzeba, żeby uznał, że odtąd nie będzie w stanie żyć bez swojej partnerki.

Marcin

Na każdym spotkaniu wychodzi z siebie, by zaimponować kobiecie. Odzywa się od razu po randce, nie czekając nawet paru godzin. Czuje się tak niepewny siebie, że partnerka codziennie musi mu powtarzać, że go kocha. W przeciwnym wypadku zaczyna spodziewać się porzucenia.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz