Zamknij

Mężczyźni o tych imionach wysyłają kobietom sprzeczne sygnały. Trudno zgadnąć, czy są nimi zainteresowani

05.11.2021 10:59
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nigdy dają kobietom poczucia pewności. Cały czas mieszają im w głowie.

Panowie, którzy noszą te imiona, nie umieją składać jasnych uczuciowych deklaracji. Jednego dnia są przekonani, że dążą do związku z kobietą, a następnego - uciekają jak najdalej. Nie sposób zrozumieć ich zachowania.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach wysyłają kobietom sprzeczne sygnały

Właściciele tych imion na zmianę adorują kobiety i okazują im obojętność. Nigdy nie wiadomo, jak zachowają się po randce czy wspólnie spędzonej nocy. Mogą nagle wycofać się z relacji, a kilka dni później dojść do wniosku, że jednak są zakochani na zabój.

Mężczyźni o tych imionach są najbardziej zagadkowi

Ci mężczyźni wysyłają kobietom sprzeczne sygnały:

Krzysztof

Często opowiada kobietom o tym, co się wydarzy, gdy stworzy z nimi związek. Rozmawia o przyszłości w taki sposób, jakby ustalał z ukochaną wspólne plany. Mimo to przez wiele tygodni wcale nie próbuje wprowadzić ich w czyn. Z biegiem czasu może odkryć, że woli prowadzić życie singla.

Adam

Gdy zapewnia partnerkę o swoich uczuciach, w rzeczywistości wcale nie jest co do nich przekonany. Nie ma pojęcia, czy w niedalekiej przyszłości wciąż będzie mu na niej zależało. W każdej chwili może zmienić obiekt swoich westchnień, jeśli pozna atrakcyjniejszą osobę.

Sebastian

Na randce z kobietą zachowuje się tak, jakby chciał spędzić z nią całe życie. Chce się przytulać, okazuje czułość i snuje plany na przyszłość. Jednak przez kilka dni po spotkaniu zupełnie się do niej nie odzywa, trzymając ją w niepewności.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?