Zamknij

Mężczyźni o tych imionach wyrażają uczucia w nietypowy sposób. Wiele razy cię zaskoczą

09.08.2021 14:03
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion zdobywają kobiety, korzystając z niekonwencjonalnych metod podrywu. W ich obecności często nie będziesz wiedziała, co masz myśleć.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, okazują swoje zauroczenie poprzez dość dziwaczne zachowania. Czasem trudno odgadnąć, o co tak naprawdę im chodzi.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach wyrażają uczucia w nietypowy sposób

Właściciele tych imion nie zabiorą cię na klasyczną randkę, nie przyniosą ci kwiatów i nie będą pisać SMS-ów na dobranoc. O swoich uczuciach do ciebie będą informowali w sposób, który będzie trudny do zrozumienia. Relacja z nimi wymaga cierpliwości, bo zanim uda im się przy tobie otworzyć, minie sporo czasu.

Mężczyźni o tych imionach korzystają z niekonwencjonalnych metod podrywu

Właściciele tych imion okazują swoje uczucia w dziwny, niezrozumiały sposób:

Kacper

Lubi podpuszczać kobiety, które mu się podobają - żartuje z nich, lekko się wyzłośliwia, zdarza mu się je prowokować. Sądzi, że w ten sposób uda mu się zamaskować to, jak bardzo mu na nich zależy. Pozoruje dystans, by nie mogły się zorientować, że jest w nich zakochany.

Michał

Kiedy jest zauroczony, na każdym kroku stara się wmówić kobiecie, że... to ona go podrywa. Wszystkie jej zachowania stara się interpretować w taki sposób, żeby wynikało z nich, że jest adorowany. Robi to po to, żeby uniknąć odrzucenia.

Wojciech

Jego sposobem na podryw jest niedostępność. Co jednak dość dziwne, korzysta z tej strategii także wtedy, kiedy tworzy bliską relację z potencjalną partnerką. Co kilka dni udaje, że przestał być nią zainteresowany i odchodzi. Następnego dnia odzywa się jak gdyby nigdy nic się nie stało. Chce namieszać kobiecie w głowie, by cały czas o nim myślała.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz