Zamknij

Mężczyźni o tych imionach wykorzystują kobiety. Lepiej się z nimi nie spotykaj

11.08.2021 12:15
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion myślą tylko o sobie i nigdy nie biorą pod uwagę potrzeb swoich partnerek. W ich obecności zawsze czują się nieważne.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, uważają, że wszystko im się należy. Wymagają od swoich partnerek, by jak najwięcej inwestowały w związek. Sami nie dają od siebie zupełnie nic.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach wykorzystują kobiety

Właściciele tych imion nie mają nic do zaoferowania kobietom, z którymi się spotykają. Oczekują od nich tego, by dawały od siebie cały czas - gotowały, zajmowały się domem, dbały o ich przyjemności - ale sami nigdy nie myślą o tym, jak mogliby się za to odwdzięczyć.

Mężczyźni o tych imionach są egoistami

Właściciele tych imion wykorzystują swoje partnerki:

Konrad

Często udaje, że zapomniał portfela. Jego ukochana płaci niemal za wszystko - zakupy, czynsz i wspólne wyjścia. Bywa tak bezczelny, że zaprasza ją do drogiej restauracji i dopiero przy płaceniu rachunku "przypomina sobie", że nie ma czym zapłacić.

Adam

Kobiety służą mu do tego, by mógł się dowartościować. Chce być komplementowany, zdobywany i rozpieszczany. Nigdy nie odwdzięcza się za to, co otrzymuje. Kiedy wie, że wypadałoby wreszcie to zrobić, zrywa znajomość.

Jerzy

Często opowiada o tym, jak jest mu ciężko i oczekuje, że kobieta będzie go pocieszała. Użala się nad sobą, bo wie, że w ten sposób chwyci ją za serce. Jako jego partnerka musi nieustannie się nim opiekować i dbać, by zawsze miał dobry humor.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz