Zamknij

Mężczyźni o tych imionach wolą spędzać czas z kolegami niż z ukochaną. Często ją zaniedbują

27.04.2022 15:01
Mężczyźni
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion nie są zbyt opiekuńczymi partnerami. Zamiast troszczyć się o kobietę, z którą są związani, wolą umawiać się z kumplami na mieście.

Mężczyźni o tych imionach często rezygnują ze spędzania czasu z ukochaną, by spotykać się z kolegami. Zawsze znajdą jakąś wymówkę, która im na to pozwoli.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach wolą spędzać czas z kolegami niż z ukochaną

Właściciele tych imion są tak przywiązani do swoich kumpli, że wolą zaryzykować awanturę ze swoją partnerką niż ominąć spotkanie w męskim gronie. Większość wieczorów spędzają poza domem. Nie chcą słuchać pretensji na ten temat - kiedy tylko jakieś się pojawiają, zaczynają głośno domagać się wolności.

Mężczyźni o tych imionach często zaniedbują partnerkę

Właściciele tych imion widują się z kolegami po kilka razy w tygodniu:

Juliusz

Nie wyobraża sobie związku, w którym obie strony nie mają swojej przestrzeni. Chce, by jego partnerka często spędzała czas z koleżankami i w ten sposób dawała mu możliwość dbania o przyjaźnie z kolegami. Buntuje się, jeśli ukochana tego nie rozumie.

Kamil

Długo nie potrafi pogodzić się z myślą, że zdecydował się na stały związek i od tej pory musi zachowywać się bardziej dojrzale niż zwykle. Brakuje mu męskich wieczorów i podrywania kobiet w towarzystwie kumpli. Robi, co może, by podtrzymać przynajmniej tę pierwszą tradycję.

Grzegorz

Ciągle wymyśla coraz to nowe biznesy, które mógłby prowadzić razem z kolegami. W rzeczywistości wcale nie zależy mu na tym, by założyć z nimi firmę. Chce po prostu mieć pretekst do jak najczęstszych spotkań po godzinach. To pozwala mu wracać do domu późnym wieczorem i uniknąć awantury.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?