Zamknij

Mężczyźni o tych imionach wiążą się z kobietami, których nie kochają. Robią to dla wygody

16.11.2021 13:52
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion decydują się na związek, gdy mają pewność, że kobieta jest im w pełni oddana. Świadomie ją wykorzystują, a kiedy zaczyna im się to nudzić, odchodzą w poszukiwaniu nowej partnerki.

Panowie, którzy noszą te imiona, w wyborach miłosnych kierują się zdrowym rozsądkiem. Często bywają przy tym nieuczciwi - myślą tylko o własnym szczęściu.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach wiążą się z kobietami, których nie kochają

Właściciele tych imion nie są zbyt romantyczni. Porywy serca są im obce, więc każda ich decyzja może być głęboko przemyślana. Nie obchodzą ich sprawy uczuć. Potrzebują partnerki, która będzie im do tego stopnia oddana, że dopasuje się do ich sposobu życia i zawsze będzie na wyciągnięcie ręki. Wcale nie muszą być w niej zakochani, by zaproponować jej związek.

Mężczyźni o tych imionach wchodzą w związki dla wygody

Partnerzy o tych imionach wykorzystują swoje kobiety:

Sebastian

Bycie w bliskiej relacji daje mu poczucie bezpieczeństwa. Nie musi się już więcej zastanawiać, czy potrafiłby zdobyć kobietę, bo codziennie ma przy swoim boku bliską osobę. Chce być przez nią akceptowany takim, jakim jest. Mimo to zdarza mu się krytykować partnerkę.

Juliusz

Decyduje się na związek, by nie musieć być sam. Samotność mu doskwiera, więc woli mieć towarzystwo. Nie jest jednak zbytnio zainteresowany tym, co myśli i czuje jego kobieta. Jest egoistycznym partnerem.

Mikołaj

Chce, by jego ukochana była w pełni zaangażowana w relację - wierna, lojalna i w pełni gotowa na ślub. Nie oznacza to wcale, że jest zainteresowany małżeństwem. On po prostu lubi wiedzieć, że ktoś do niego należy. Sam bardzo często flirtuje na boku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?