Zamknij

Mężczyźni o tych imionach wezmą ślub w 2022 roku. Oni zdecydują się na małżeństwo

13.01.2022 14:22
Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, w tym roku zdecydują się związać z kimś na stałe. Zrozumieją, że chcą iść przez życie z ukochaną kobietą. 

Mężczyźni o tych imionach w najbliższym czasie pokonają swój strach przed zaangażowaniem i postanowią oświadczyć się ukochanej. Od tej pory ich najważniejszym celem będzie stworzenie szczęśliwego domu. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach wezmą ślub w 2022 roku

Właściciele tych imion w 2022 roku docenią swoje partnerki i zadbają o to, by zbudować z nimi wspólną przyszłość. Podejmą decyzję, że chcą się z nimi ożenić i sami zaplanują ślub. Marzenie o tym, by zostać mężem i ojcem, stanie się dla nich priorytetem. 

Mężczyźni o tych imionach w 2022 roku zdecydują się na małżeństwo

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, w nadchodzącym roku ożenią się z ukochanymi kobietami:

Jakub

Pozna w tym roku kobietę swoich marzeń i nie będzie miał żadnych wątpliwości, że to właśnie z nią chciałby iść przez życie. Po krótkim czasie trwania znajomości oznajmi jej, że jest zdecydowany na to, by założyć rodzinę. Nawet jeśli ukochana mu odmówi, cierpliwie zaczeka, aż zmieni zdanie. 

Kacper

Na początku roku stworzy romantyczny związek z kimś, kto od dawna mu się podobał. Relacja okaże się zaskakująco zgrana, a on nigdy nie będzie miał dosyć rozmów ze swoją partnerką. Gdy zauważy, że pociąga go ona nie tylko fizycznie, lecz także psychicznie i intelektualnie, zdecyduje się na oświadczyny. 

Wojciech

W 2022 roku zrozumie, co liczy się dla niego naprawdę. Przestanie brać nadgodziny w pracy, a zamiast tego coraz chętniej będzie wracał do domu, by spędzać czas z ukochaną. Poczuje, że nic bardziej go nie uszczęśliwia, więc postanowi się z nią ożenić. 

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?