Zamknij

Mężczyźni o tych imionach unikają emocjonalnej bliskości. Zakończą relację, gdy wspomnisz o związku

21.10.2021 13:41
Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, są niedostępni emocjonalnie i zdystansowani. Uciekają od kobiet, które marzą o zacieśnieniu więzi.

Mężczyźni o tych imionach źle reagują na wszelkie namowy dotyczące związku, zaręczyn i ślubu. Wystarczą same sugestie na ten temat, by nagle uznali, że lepiej im będzie żyć w pojedynkę.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach unikają emocjonalnej bliskości

Właściciele tych imion mają nietypowy styl bycia w relacjach uczuciowych - są szczęśliwi tak długo, dopóki druga strona nie wspomni o związku. Bez zobowiązań czują się wspaniale i chętnie mówią o przyszłości, ale wystarczy choć jedno poważne wyznanie, by natychmiast nabrali potrzeby ucieczki.

Mężczyźni o tych imionach zakończą relację, gdy wspomnisz o związku

Właściciele tych imion zrywają kontakt z kobietami, które są w nich zakochane:

Mikołaj

Uważa, że najlepsze relacje to takie, w których nikt nic nie musi. Związek kojarzy mu się z czymś zupełnie odwrotnym. Nie chce codziennie się zastanawiać, czy jego zachowanie odpowiada ukochanej, a z całą pewnością nie zamierza się dla niej zmieniać. Woli więc luźną, przyjacielską więź.

Jerzy

Przeraża go perspektywa związania się z tylko jedną kobietą. Choć wcale nie ma skłonności do romansów, nie umie sobie wyobrazić, że musiałby się ograniczyć do tylko jednej relacji i miał obowiązek ją podtrzymywać. Za bardzo ceni sobie swobodę, by zdecydować się na coś takiego.

Ernest

Ma w sobie tak głęboki lęk przed odrzuceniem, że już na początku znajomości z kobietą wyobraża sobie wszystkie możliwe powody rozstania. Jest przekonany, że gdyby tylko poznała go lepiej, zawiódłby ją. Z tego powodu nie chce doprowadzać do poważnych rozmów o przyszłości. Uważa, że są zbyt ryzykowne.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?