Zamknij

Mężczyźni o tych imionach udają twardzieli, ale w głębi duszy są wrażliwi. Nie daj się zwieść pozorom

30.07.2021 13:02
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion na pierwszy rzut oka wydają się chłodni i nieczuli, jednak przy bliższym poznaniu okazują się zupełnie inni. Zobacz, kto znalazł się na liście.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, na co dzień starają się ukryć swoją wrażliwość. Stwarzają pozory, by nikt się nie zorientował, jak bardzo zależy im na najbliższych.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach udają twardzieli

Właściciele tych imion mają wielkie serce, jednak nie chcieliby wcale, by inni ludzie o tym wiedzieli. Ukrywają więc swoje wzruszenia i nie wyrażają uczuć. Z pozoru wydają się zimni i pozbawieni emocji. Gdy nawiązują bliską znajomość z kobietą, zaskakują ją tym, jak bardzo angażują się w związek.

Mężczyźni o tych imionach w głębi duszy są wrażliwi

Właściciele tych imion ukrywają swoje emocje:

Borys

Na początku znajomości z kobietą wydaje się zamknięty w sobie. Przedstawia się jako ktoś, kto jest niezdolny do głębszych uczuć. Po bardzo krótkim czasie okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Cały czas marzy o ukochanej, wyobrażając sobie wspólną przyszłość.

Krystian

Pragnie spotkać bratnią duszę i stworzyć z nią relację na długie lata. Szuka kobiety, przed którą będzie mógł się otworzyć. W oczach znajomych wydaje się chłodny i zdroworozsądkowy, ale w rzeczywistości ma duszę romantyka.

Eryk

Twierdzi, że w ogóle się niczym nie przejmuje. Gdy bliska mu osoba głęboko coś przeżywa, przewraca oczami i udaje, że jest zniecierpliwiony. Jednak to właśnie on zaczyna wtedy szukać rozwiązania problemu. Zawsze można na niego liczyć. Kiedy słyszy podziękowania, macha ręką i mówi: "Daj spokój".

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz