Zamknij

Mężczyźni o tych imionach trzymają życie prywatne w tajemnicy. Nikomu nie mówią o swoim związku

30.05.2022 15:00

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie mają ochoty obnosić się ze swoim szczęściem w miłości. Mogą nawet powiedzieć partnerce, że wolą utrzymywać związek w sekrecie.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych imionach mogą być do szaleństwa zakochani w swojej partnerce, ale wcale nie mają ochoty nikogo w to wtajemniczać. Są bardzo skryci, jeśli chodzi o intymne sprawy.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach trzymają życie prywatne w tajemnicy

Właściciele tych imion nie należą do mężczyzn, którzy chcą pokazać ukochaną całemu światu. Wcale nie potrzebują chwalić się tym, jacy są szczęśliwi. Ich zdaniem sprawy intymne powinny być czymś prywatnym, więc mówienie o nich na portalach społecznościowych czy wśród znajomych jest według nich niezrozumiałe.

Mężczyźni o tych imionach nikomu nie mówią o swoim związku

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, chronią swojej prywatności:

Kamil

Uważa, że ludzie to zazdrośnicy i na wieść o czyimś szczęściu postanowią zrobić wszystko, by je zburzyć. Trzyma swój związek w tajemnicy, bo sądzi, że w ten sposób chroni ukochaną przed plotkami i nieżyczliwością ze strony znajomych.

Adam

Ma jednego przyjaciela, którego informuje o zdarzeniach ze swojego życia. To jednak tylko zwyczajne codzienne wiadomości - nie ma w nich żadnych wskazówek dotyczących uczuć czy sytuacji w związku. Adam nie lubi o tym rozmawiać.

Artur

W głębi duszy wstydzi się swojego romantycznego usposobienia. Nie chce się przyznać do tego, ile emocji wzbudza w nim partnerka. Nawet przed nią stara się ukryć wybuchy uczuć. W otoczeniu znajomych może udawać zimnego i niezainteresowanego związkiem.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?