Zamknij

Mężczyźni o tych imionach trzymają partnerkę z dala od swoich znajomych. Nie chcą im jej przedstawić

20.06.2022 15:28

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, często trzymają swój związek w tajemnicy. Ukochana nie ma szans na to, by poznać ich znajomych.

Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion nie chcą, by ich partnerka zyskała dostęp do świata, w którym żyją na co dzień. Nigdy jej do niego nie zapraszają.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach trzymają partnerkę z dala od swoich znajomych

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, wolą izolować ukochaną od swoich bliskich. Są przekonani, że gdyby ich poznała, dowiedziałaby się zbyt wielu kompromitujących rzeczy. Są zawstydzeni na samą myśl, że mogłaby poznać ich sekrety.

Mężczyźni o tych imionach nie chcą przedstawić partnerki swoim znajomym

Właściciele tych imion często trzymają swój związek w tajemnicy:

Jerzy

Na etapie pierwszych randek zdarza mu się kłamać. Opowiada o swoim życiu w taki sposób, by zrobić jak najlepsze wrażenie na swojej potencjalnej partnerce. Z biegiem czasu zupełnie jednak zapomina, jaką historię jej przedstawił. Wie natomiast, że jeśli spotka się z jego znajomymi, szybko się dowie, jaka jest prawda. Dlatego wiecznie szuka powodów, by musiała ich unikać.

Maciej

Nie chce, by ukochana poznała jego przeszłość. Stara się budować w jej oczach wizerunek idealnego mężczyzny. Ma obawę, że jego koledzy mogliby niechcący zdradzić zbyt wiele i zniweczyć jego trud. Z tego powodu robi wszystko, by jak najdłużej nie miała okazji ich poznawać.

Jan

Mija wiele czasu, zanim nabiera pewności co do tego, że jego ukochana to ta jedyna. Dopóki tego nie czuje, nie widzi powodu, by zapraszać ją do swoich znajomych. W ich obecności mogłaby przez przypadek się dowiedzieć, że wcale nie spotyka się tylko z nią - bywa widywany także z innymi kobietami.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?