Zamknij

Mężczyźni o tych imionach traktują partnerki jak swoje matki. Często zachowują się jak mali chłopcy

15.10.2021 15:23
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion są dziecinni i niedojrzali. Poszukują partnerki, która będzie skłonna opiekować się nimi jak matka.

Mężczyźni o tych imionach są niezdecydowani i niepewni siebie. Potrzebują partnerki, która pokieruje ich życiem i obdarzy matczyną czułością.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach traktują partnerki jak swoje matki

Właściciele tych imion mają tendencję do poszukiwania w ukochanej kobiecie opiekunki, która stworzy im bezpieczny i ciepły dom. W głębi duszy wciąż czują się małymi chłopcami i tęsknią za kimś, kto będzie darzył ich bezwarunkowym uczuciem. Chcą, by partnerka gotowała im ulubione potrawy z dzieciństwa, była wyrozumiała i akceptująca, a nade wszystko - wybaczała każde przewinienie.

Mężczyźni o tych imionach często zachowują się jak mali chłopcy

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, szukają partnerek na podobieństwo matki:

Leszek

Wierzy w tradycyjny podział ról w relacji damsko-męskiej. Według niego kobieta powinna zajmować się domem, opiekować się bliskimi i mieć jak najwięcej dzieci. Zanim jednak do tego dojdzie, testuje jej matczyne umiejętności na sobie.

Wiktor

Jest bardzo niepewny siebie i nieustannie myśli o swoich kompleksach. Pragnie, by jego partnerka na każdym kroku powtarzała mu, że jest we wszystkim najlepszy. Wymaga od ukochanej, by wychwalała go jak swojego jedynego syna, z którego zawsze będzie dumna - niezależnie od okoliczności.

Grzegorz

Lubi, gdy jego kobieta trochę zrzędzi - wtedy ma pewność, że wciąż jest dla niej ważny. Zależy mu na tym, by nieustannie obdarzała go uwagą, więc czasami postępuje tak, by sprowokować jej emocjonalną reakcję. Chce jak najczęściej przekonywać się o tym, że jego ukochana wybaczy mu wszystko.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?