Zamknij

Mężczyźni o tych imionach traktują miłość jak grę. Nie myślą o związku i ślubie

06.04.2022 15:19
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion lubią zdobywać kobiece serca, ale uważają to za niewinną zabawę. Są zaskoczeni, gdy ktoś wymaga od nich tego, by liczyli się z konsekwencjami swoich działań.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, doskonale znają się na miłosnych sztuczkach. Lepiej na nich uważać, bo żaden z nich nie jest szczery, gdy je stosuje.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach traktują miłość jak grę

Właściciele tych imion mają charakter zdobywców. Lubią pokazywać światu, na jak wiele ich stać. Chętnie podrywają niedostępne kobiety, by móc się nimi pochwalić, ale nie zależy im wcale na utrzymaniu z nimi kontaktu. Gdy tylko zdobędą dowód na to, że udało im się je uwieść, zupełnie o nich zapominają.

Mężczyźni o tych imionach nie myślą o związku i ślubie

Właściciele tych imion bawią się uczuciami kobiet:

Patryk

Bardzo często opowiada ludziom o swoich miłosnych podbojach. Niby od niechcenia wplata do rozmów imiona swoich nowych koleżanek, a potem chwali się tym, jak spędził z nimi czas. Wszyscy jego znajomi wiedzą, że nie ma sensu zapamiętywać tego, jak nazywają się jego kolejne kobiety. Co kilka dni mówi o innej znajomej.

Wojciech

Planuje niezapomnianą randkę, ale zupełnie traci ochotę na spotkanie z kobietą, gdy odkrywa, że jest nim zauroczona. Wtedy przestaje być nią zainteresowany, bo nie stanowi już dla niego wyzwania. Łamie serca wszystkim partnerkom, które udało mu się zdobyć. Szybko się nimi nudzi.

Krystian

W rozmowach z ukochaną często wspomina o budowaniu wspólnej przyszłości. Mówi, że chce przedstawić ją rodzinie, a także wszystkim swoim znajomym. Ma w tym swój cel - wie, że obiecując jej poważną relację, owinie ją sobie wokół palca. Żadna z jego pięknych wizji dotyczących tworzenia bliskiego związku nie zostanie spełniona.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?