Zamknij

Mężczyźni o tych imionach traktują kobiety jak swoją własność. Oni dominują w związku

05.08.2021 13:50
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion uważają, że mają pełną kontrolę nad swoimi partnerkami. Rozkazują im na każdym kroku i domagają się posłuszeństwa.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, w swoich kontaktach z kobietami zatracają wszelkie granice. Na każdym kroku starają się narzucać im swoją wolę.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach traktują kobiety jak swoją własność

Właściciele tych imion decydują się na związek tylko po to, by myśleć o danej kobiecie, że stała się ich własnością. Powtarzają jej słowa w stylu: "Należysz do mnie" i "Jesteś moja". Uważają, że to daje im prawo, żeby mówić jej, co ma robić.

Mężczyźni o tych imionach dominują w związku

Właściciele tych imion narzucają kobietom swoją wolę:

Karol

Jest kapryśny i humorzasty, ale nigdy za to nie przeprasza. Sądzi, że jego ukochana powinna dzielnie to znosić. Kiedy jest w gorszym nastroju, wydaje jej rozkazy i zaczyna na nią krzyczeć, jeśli odmawia ich wykonania.

Artur

Ma głębokie przekonanie, że to on powinien decydować o wszystkim, co dotyczy jego i partnerki. Wybiera datę ślubu i czas, w którym zaczną się starać o dziecko. Od niego zależy to, gdzie cała rodzina spędzi święta czy wakacje. Uważa, że jego kobieta nie powinna mieć w tych sprawach nic do powiedzenia.

Mariusz

Jego zazdrość jest niemal chorobliwa. Wścieka się, gdy partnerka rozmawia na jego oczach z innym mężczyzną. Nieustannie oskarża ją o zdradę i zabrania wychodzić na miasto z koleżankami. Twierdzi, że musi ją pilnować, by nie zostawiła go dla kogoś innego.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz