Zamknij

Mężczyźni o tych imionach to wieczni chłopcy. Oni nigdy nie dorosną

02.02.2021 10:42
Młody mężczyzna
fot. Shutterstock

Marzysz o dojrzałym i odpowiedzialnym partnerze? Uciekaj od mężczyzn, którzy noszą te imiona.

Mogą sprawiać wrażenie zorganizowanych i chętnie chwalą się swoim poukładanym życiem. Jednak przy bliższym poznaniu odkrywają prawdę o sobie - niezależnie od swojego wieku, zawsze pozostają dziećmi.

Zobacz także: Te imiona przynoszą szczęście. Jak nazwać dziecko, by zapewnić mu udane życie

Mężczyźni o tych imionach to wieczni chłopcy

Jeśli imię twojego partnera znajduje się na poniższej liście, zastanów się nad swoim związkiem. Bardzo możliwe, że czeka cię rozczarowanie. 

Piotr

Jest jak bajkowy Piotruś Pan - zagubiony, rozmarzony i niepoważny. Żyje w wyobraźni, nie do końca rozumiejąc, co dzieje się wokół niego. Ucieka od swoich obowiązków i stara się zrzucać je na innych. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, nie chce brać na siebie żadnej odpowiedzialności. 

Maciej

Jest silnie związany ze swoją matką i poszukuje partnerki, która zajmie jej miejsce. Polega na kobietach w swoim otoczeniu - siostrze, mamie, cioci, babci, koleżankach ze studiów i z pracy. Pozoruje bezradność i liczy na to, że będą go we wszystkim wyręczały albo udzielały mu rad. Sam nie potrafi się nikim zaopiekować. 

Wiktor 

Nie zmusisz go, żeby poszedł do pracy, dokończył porzucone studia czy naprawił samochód, który od miesięcy stoi w garażu. Obrazi się, jeśli go o to poprosisz. Według niego każdy ma prawo samemu decydować o swoim życiu. Jeśli ma ochotę całymi dniami grać w gry albo leżeć na kanapie, to będzie to robił! 

Kamil

Od najmłodszych lat kocha rywalizację i tak już mu zostaje. W swoich fantazjach nieustannie z kimś walczy. Zawsze musi postawić na swoim, nawet jeśli wie, że nie ma racji. Nie słucha tego, co mają mu do powiedzenia inni ludzie i nie bierze pod uwagę ich punktu widzenia. Działa tylko w swoim interesie.

Zobacz także: Nie nazywaj dziecka jednym z tych imion. Przyniesie mu pecha

Nie pasuje do ciebie opis twojego znaku zodiaku? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?