Zamknij

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi ojcowie. Tworzą z dzieckiem głęboką więź

05.02.2021 12:21
Tata i dziecko
fot. Shutterstock

Potrafią doskonale porozumieć się z synem lub córką. Ich więź jest naprawdę głęboka.

Niektórzy mężczyźni mają tak wspaniały kontakt ze swoimi dziećmi, że zyskują ich pełne zaufanie. Sprawdź, kto znalazł się na liście.

Zobacz także: Który obrazek najbardziej przyciąga twoją uwagę? To zdradza prawdę o twoim życiu uczuciowym

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi ojcowie 

Często utrzymują kontakt ze swoimi dziećmi także wtedy, gdy te staną się już dorosłe. Mężczyźni o tych imionach to najlepsi ojcowie:

Marek

W pełni akceptuje swoje dziecko i daje mu odczuć, że jest kochane dokładnie takim, jakie jest. Czuje dumę z jego osiągnięć i łatwo wybacza błędy. Wprowadza w domu przyjemną atmosferę, a problemy obraca w żart. 

Grzegorz 

Syn lub córka zawsze mogą się od niego wiele nauczyć. Przez całe życie stara się dzielić swoją wiedzą i pomóc dzieciom, by uniknęły popełniania błędów. Zdobywają przy nim umiejętności, dzięki którym doskonale sobie radzą.

Marcin

Jest troskliwym i opiekuńczym tatą. Dzieci mogą liczyć na jego czułość i wsparcie. Dba o to, by z dzieciństwa wyniosły same najpiękniejsze wspomnienia. Zimą zabiera je na sanki, a latem uczy jeździć na rowerze. Pomaga im rozwijać pasje i sam zaczyna interesować się tym, co pasjonuje jego pociechy. 

Adam

Chętnie spędza z dziećmi swój wolny czas. Ich towarzystwo jest dla niego przyjemniejsze niż wpatrywanie się w telewizor czy ekran komputera. Jego rodzina nigdy nie czuje się przez niego zaniedbywana.

Zobacz także: Jaką pościel wybrałaś do sypialni? To zdradza, czy jesteś dobrą kochanką

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?