Zamknij

Mężczyźni o tych imionach szukają żony przez Internet. Z nimi masz szansę na ślub

06.07.2021 15:19
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion korzystają z aplikacji randkowych, by znaleźć miłość. Nie są zainteresowani przelotnymi znajomościami.

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć męża? Z tymi mężczyznami masz szansę nawiązać wartościową relację przez Internet.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Mężczyźni o tych imionach szukają żony przez Internet

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie przepadają za poznawaniem ludzi na żywo. Zależy im na tym, by pierwsza randka była udana, więc najpierw wolą poznać wybrankę podczas rozmowy w sieci.

Uważają, że to ułatwia znalezienie partnerki na całe życie. Według nich to najprostszy sposób, by sprawdzić, czy uda im się z kimś nawiązać porozumienie.

Mężczyźni o tych imionach marzą o ślubie

Właściciele tych imion szukają żony, korzystając z aplikacji randkowych:

Marcin

Przeprowadza bardzo wnikliwą selekcję i wysyła wiadomości tylko do kobiet, które wydają mu się materiałem na życiową partnerkę. Nawet jeśli nie powie tego wprost, od początku znajomości myśli o małżeństwie.

Adam

Boi się nawiązywania relacji w realnym życiu. Stres sprawia, że trudno mu mówić swobodnie. Dzięki rozmowom za pośrednictwem aplikacji ma szansę przełamać pierwsze lody i uniknąć wpadek. Wierzy, że w takich okolicznościach o wiele łatwiej sprawdzić, czy ma z kimś szansę na głębsze porozumienie.

Jerzy

Udaje, że nie szuka niczego poważnego, bo nie chce wyjść na desperata. Jednak od razu, gdy tylko poznaje kobietę, która zrobi na nim wrażenie na czacie, zaczyna o niej fantazjować i wyobrażać sobie wspólną przyszłość.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz