Zamknij

Mężczyźni o tych imionach stawiają rodzinę na pierwszym miejscu. Cierpi na tym ich partnerka

07.07.2022 13:52

Właściciele tych imion mają tendencję do tego, by na każdym kroku podkreślać swoje oddanie dla rodziny. Często decydują się to zrobić kosztem związku z partnerką.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, wymagają od swojej ukochanej pełnego poszanowania dla ich rodziny. Musi ona wiedzieć, że bliscy stanowią największą wartość w ich życiu. Jej znaczenie jest o wiele mniejsze.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach stawiają rodzinę na pierwszym miejscu

Właściciele tych imion często lekceważą potrzeby swojej ukochanej, bo wolą się skupić na pielęgnowaniu więzi z rodziną. Uważają, że to właśnie ona powinna mieć dla nich priorytetowe znaczenie. Nawet jeśli biorą ślub ze swoją partnerką, wciąż żywią przekonanie, że jest ona mniej ważna niż rodzice czy rodzeństwo. Sytuacja zmienia się dopiero wtedy, gdy decydują się na potomstwo.

Mężczyźni o tych imionach są najbardziej rodzinni

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, mogą lekceważyć partnerkę na rzecz rodziny:

Kacper

Woli wyjechać na wakacje z rodziną, niż spędzić urlop z ukochaną. Jego zdaniem wcale nie musi jej proponować, by mu towarzyszyła. Dopóki nie czuje, że to ta jedyna, spotyka się z nią w wolnym czasie. Podróże rezerwuje dla swoich najbliższych.

Michał

Zanim zaplanuje weekend, konsultuje się z bratem, siostrą lub rodzicami. Wystarczy, że któreś z nich poprosi go o pomoc, by postanowił do nich pojechać. Jego partnerka nie może wtedy liczyć na to, że zobaczy się z nim w sobotę albo w niedzielę.

Igor

Niczego nie postanowi, dopóki nie zapyta bliskich o radę. Jego partnerka może proponować wsparcie na każdym kroku, ale nie będzie umiał tego docenić. Zaakceptuje jej wskazówki dopiero wtedy, gdy okażą się zgodne z tym, co powie jego rodzina. Nie zwraca uwagi na to, że ukochanej sprawia to dużą przykrość.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?