Zamknij

Mężczyźni o tych imionach są wygodni i cwani. Chcą, by partnerka robiła wszystko za nich

02.12.2021 15:11
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion są tak leniwi, że nawet nie przychodzi im do głowy, by zaangażować się w związek. Pozostawiają całą inicjatywę kobiecie.

Mężczyźni o tych imionach całkowicie polegają na swoich partnerkach. Starają się ułożyć wszystko tak, by to ona pracowała i dbała o dom. Nie angażują się też w organizowanie codziennego życia.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach są wygodni i cwani

Właściciele tych imion marzą o takim związku, w którym nie muszą robić absolutnie nic. Pragną, by w relacji o wszystko dbała kobieta. W pełni jej się podporządkowują, ale robią to jedynie po to, by móc całymi dniami się lenić.

Mężczyźni o tych imionach wykorzystują swoje partnerki

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, we wszystkim wyręczają się kobietami:

Igor

W młodym wieku podejmuje pracę, której nie lubi, a później nie ma odwagi jej zmienić. Przez lata pozostaje w miejscu, w którym z pewnością nie zrobi kariery. Zaczyna więc rozglądać się za bogatą partnerką. Chce, by to ona zajmowała się finansami we wspólnym domu.

Adrian

Często zrzuca codzienne obowiązki na ukochaną, tłumacząc, że on sam nie ma na nic czasu. Po powrocie do domu siada na kanapie i twierdzi, że nie ma siły się podnieść. Jeśli jednak zadzwoni któryś z jego kumpli, zawsze znajduje energię na drinka na mieście. Nie zaprasza swojej kobiety. Twierdzi, że jest zmęczony i chce sobie zrobić męski wieczór.

Mikołaj

Od początku relacji wmawia kobiecie, że jest idealną gospodynią. Widzi w niej chodzący ideał. Mówi, że jest świetną kucharką, wspaniale zajmuje się domem i doskonale radzi sobie z codziennymi obowiązkami, takimi jak np. zakupy. Ma w tym ukryty cel. Później może się od wszystkiego wykręcać, tłumacząc, że ukochana zrobi to o wiele lepiej.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?