Zamknij

Mężczyźni o tych imionach są niemili wobec kobiet. Ich zachowanie może cię zaskoczyć

12.07.2021 13:59
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion wcale nie uważają, że kobiety zasługują na specjalne traktowanie. W ich obecności pozwalają sobie na zbyt wiele.

Mężczyźni o tych imionach drwią sobie z kobiecej wrażliwości i w żaden sposób się nie przejmują tym, że ich słowa mogłyby kogoś zranić. W ich obecności powinnaś być przygotowana na nieprzyjemne odzywki.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Mężczyźni o tych imionach są niemili wobec kobiet

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie dbają o to, w jaki sposób odzywają się do swoich ukochanych. Ich słowa często są nie na miejscu.

Rozmowa z nimi szybko staje się nieprzyjemna, ale nigdy nie czują się za to odpowiedzialni. Sądzą, że wszystko im wolno.

Mężczyźni o tych imionach odzywają się do kobiet bez szacunku

Właściciele tych imion są najbardziej niemili:

Igor

Nie liczy się z niczyimi uczuciami i uważa, że ma prawo mówić, co tylko mu się podoba. Często jest w złym nastroju i wyładowuje negatywne emocje na ludziach w swoim otoczeniu. Jeśli jest w związku, najczęściej dostaje się jego ukochanej.

Wiktor

Bardzo dużo przeklina i nie będziesz mogła się go doprosić, żeby przestał. Choć nigdy nie powie nic niemiłego na twój temat, musisz być przygotowana na wulgarne odzywki. Wiele razy poczujesz się nieprzyjemnie, słuchając jego wypowiedzi. 

Mateusz

Lubi się wyzłośliwiać, bo to pomaga mu się dowartościować. Kiedy mówi kobiecie coś przykrego, a ona reaguje na to silnymi emocjami, jest z siebie bardzo dumny. Nigdy nie przeprasza za swoje słowa. Najlepiej go ignorować.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz