Zamknij

Mężczyźni o tych imionach są najbardziej samolubni. Kobiety nie mogą na nich liczyć

15.07.2021 12:19
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion są największymi egoistami. Ich partnerki często czują się przez nich zaniedbywane.

Mężczyźni o tych imionach stawiają własne potrzeby na pierwszym miejscu i ignorują uczucia kobiet. Relacja z nimi to strata czasu.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Mężczyźni o tych imionach są najbardziej samolubni

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie dbają o to, czy ukochana dobrze się czuje w ich obecności. Oni myślą tylko o sobie - wszystko, co wydarza się w związku, ma służyć tylko ich dobremu samopoczuciu. Aby się dowartościować, często traktują bliskie kobiety bez szacunku i odczuwają dumę, gdy uchodzi im to na sucho.

Mężczyźni o tych imionach nie wspierają swoich kobiet

Właściciele tych imion są największymi egoistami:

Patryk

Kiedy planuje, co ma się wydarzyć w jego życiu, w ogóle nie bierze przy tym pod uwagę zdania swojej partnerki. Wychodzi z założenia, że w odpowiednim momencie oznajmi jej, co postanowił. Wierzy, że nawet jeśli będzie na niego zła, w końcu się podporządkuje.

Michał

Nie ukrywa, że uważa się za najważniejszą osobę w domu. To on ma być rozpieszczany. Oczekuje, że kobieta będzie dla niego gotować i spełniać jego zachcianki, a on sam nie będzie musiał robić nic. Gdy partnerka mówi, że ma o to żal, grozi jej rozstaniem.

Jacek

Zupełnie go nie obchodzi, co dzieje się w życiu jego ukochanej. Nie ma ochoty słuchać o jej problemach, wykręca się od spotkań z jej przyjaciółmi i rodziną, ignoruje jej potrzeby. Aby uniknąć wysłuchiwania pretensji, często się na nią obraża, wmawiając jej, że to ona jest za mało zaangażowana w związek.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz