Zamknij

Mężczyźni o tych imionach są najbardziej leniwi. Najchętniej ciągle by leżeli i odpoczywali

29.10.2021 15:13
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion uwielbiają wylegiwać się na kanapie i odpoczywać. Obowiązki ich nie interesują.

Mężczyźni o tych imionach przez większość swojego życia oddają się lenistwu i słodkim przyjemnościom. Nie pomagają swoim partnerkom w utrzymywaniu domu i wykręcają się od wszelkich innych zobowiązań.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach są najbardziej leniwi

Właściciele tych imion uważają, że życie jest od tego, by się bawić albo odpoczywać. Praca nie należy do ich zainteresowań, bo nie mają zbyt wysokich ambicji. Cenią sobie spokój i brak pośpiechu. Ich życiowa filozofia zawiera się w jednym zdaniu: "Jakoś to będzie".

Mężczyźni o tych imionach najchętniej by tylko odpoczywali

Właściciele tych imion nie mają poczucia obowiązku:

Wiktor

Jest mistrzem w zrzucaniu swoich obowiązków na innych i przecenianiu własnych dokonań. Każdemu potrafi wmówić, że pracuje po godzinach i całym sobą zaangażował się w działania zespołu. W rzeczywistości może przez cały tydzień nie robić zupełnie nic. Jeśli ma możliwość pracy zdalnej, w tajemnicy przed wszystkimi ucina sobie drzemki.

Grzegorz

Nie umie skoncentrować się na dłużej niż kilka minut. Jego umysł nieustannie błądzi, podpowiadając mu, by porzucił swoje nudne zajęcia. Z tego powodu Grzegorz ma charakter marzyciela. Odpływa myślami, zupełnie nie zwracając uwagi na to, że wcześniej zobowiązał się robić coś innego.

Kamil

Często wybiera sobie pracę, której szczerze nie znosi. Godzinami żali się partnerce i przyjaciołom, jaki jest z tego powodu nieszczęśliwy. Kiedy jednak ktoś doradza mu, by zmienił swoje życie, okazuje się, że nie ma na to ochoty. Niechęć do zajęć, które na co dzień wykonuje, usprawiedliwia jego nieróbstwo.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?