Zamknij

Mężczyźni o tych imionach są nadopiekuńczy wobec swoich partnerek. Kontrolują je niemal bez przerwy

24.08.2021 12:30
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion chcą uważać samych siebie za troskliwych partnerów, ale w odczuciu swoich ukochanych często traktują tę rolę zbyt poważnie. Zobacz, kto znalazł się na liście.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, troszczą się o swoje partnerki aż do przesady. Uważają, że mają prawo kontrolować każdy ich ruch.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach są nadopiekuńczy wobec swoich partnerek

Właściciele tych imion uważają, że partnerka bez ich opieki nie będzie w stanie poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Nawet przy najprostszych zadaniach nie chcą jej pozwolić na to, by poradziła sobie sama. Sądzą, że są niezastąpieni. W ich przekonaniu powinna więc mówić im o wszystkim i oddać pełną kontrolę nad swoim życiem.

Mężczyźni o tych imionach kontrolują swoje partnerki

Właściciele tych imion są przesadnie troskliwi:

Wiktor

Ciągle zamartwia się o swoją ukochaną i traktuje ją jak małą dziewczynkę. Niezależnie od tego, ile ma lat, wciąż widzi w niej małe dziecko. Jest bardzo opiekuńczy, ale jednocześnie daje jej do zrozumienia, że powinna się go słuchać. Denerwuje się, gdy jego ukochana postanawia się "zbuntować".

Grzegorz

Jest przekonany, że zawsze ma rację i doskonale zna się na wszystkim. Jeśli więc jego partnerka nie pyta go o radę w każdej sprawie, popełnia w ten sposób poważny błąd. Udowadnia jej, że bez niego nie jest w stanie sobie z niczym poradzić, a potem wypomina jej to na każdym kroku.

Kamil

Jego ukochana musi na każdym kroku odpowiadać na pytania dotyczące tego, co robi i z kim jest. Nie może ukryć przed nim żadnej informacji. Jest przekonany, że musi czuwać nad jej bezpieczeństwem. W rzeczywistości jest po prostu zazdrosny o potencjalnych rywali.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz