Zamknij

Mężczyźni o tych imionach są kiepscy w łóżku. W sypialni mogą cię rozczarować

24.03.2021 12:29
Zakochana para
fot. Shutterstock

Szukasz idealnego kochanka? Omijaj mężczyzn, którzy noszą te imiona. Oni w sypialni radzą sobie wyjątkowo słabo.

Technika uprawiania seksu to dla niektórych sprawa równie znacząca, jak uczucia do partnera czy duchowa więź. Można się jej nauczyć. Są jednak tacy, którym przychodzi to ze szczególnym trudem. Właściciele tych imion mają z tym poważne problemy.

Zobacz także: Kobiety o tych imionach szybko się starzeją. Widać po nich upływ czasu

Mężczyźni o tych imionach są kiepscy w łóżku

Po kilku pierwszych randkach z mężczyzną przychodzi czas na seks. Oczekiwania są wysokie - jeśli wszystko doskonale się układa, dopasowanie w sypialni powinno być doskonałe.

Mężczyźni o tych imionach niestety w takich sytuacjach zawodzą. Oni nie są dobrymi kochankami.

Zobacz także: Kobiety o tych imionach zbyt łatwo się przywiązują. Szybko nudzą się mężczyznom

Mężczyźni o tych imionach rozczarowują w sypialni

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, są kiepskimi partnerami seksualnymi. Jeśli pójdziesz do łóżka z którymś z nich, będziesz tego żałować.

Maciej

Interesuje się sprawami seksu i może posiadać całkiem sporą teoretyczną wiedzę na temat tego, jak zadowolić kobietę w sypialni. Ma sprawne, silne ciało. Jednak brakuje mu wyczucia. Zupełnie nie rozumie, jakie są potrzeby jego kobiety. Jest do tego stopnia skupiony na tym, by udowodnić sobie samemu, jak wiele potrafi, że może się nawet nie zorientować, gdy partnerka po raz kolejny będzie udawać przy nim orgazmy.

Wojciech

Rzadko kiedy jest zadowolony z wyglądu swojego ciała. Wydaje mu się, że każdy jego milimetr powinien być idealnie wyrzeźbiony na siłowni. Nie potrafi w pełni poświęcić się przyjemnościom, bo skupia się na swoich wadach. Chciałby się kochać tylko przy zgaszonym świetle i za każdym razem odmawia, kiedy partnerka spontanicznie proponuje seks w ciągu dnia. Jest pełen zahamowań.

Filip

Ma o sobie wysokie mniemanie i jest głęboko przekonany, że doskonale radzi sobie w łóżku. Kobiety jednak najczęściej opuszczają jego sypialnię z niesmakiem. Filip nie dba ani o swoje otoczenie, ani o własną higienę. Brud i brzydki zapach odstręczają od niego kochanki. Nawet jeśli wcześniej były w nim zakochane, po jednej rozbieranej randce uciekają od niego jak najdalej.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach to najlepsi ojcowie. Tworzą z dzieckiem głęboką więź

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?