Zamknij

Mężczyźni o tych imionach rzucają słowa na wiatr. Nie dotrzymują danych obietnic

19.02.2021 11:04
Skłócona para
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, łatwo zapominają o swoich obietnicach. Nie można na nich liczyć.

Obiecał, że zadzwoni, ale milczy od paru dni? Zaproponował pomoc, po czym zapadł się pod ziemię? Może to wynikać z jego charakteru. Według psychologów za podobne zachowania odpowiada imię, jakie nosi mężczyzna.

Zobacz także: Najpopularniejsze imiona na świecie. Na liście znalazło się ulubione imię Polaków

Mężczyźni o tych imionach nie dotrzymują obietnic

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, często rzucają słowa na wiatr. Zastanów się dwa razy, zanim im uwierzysz.

Robert

Podrywa kobiety na opowieści o tym, dokąd zamierza je zabrać w przyszłości i w jaki sposób chce sprawić im przyjemność. Na pierwszej randce sprawia wrażenie, jakby zaplanował kilka następnych miesięcy znajomości. Już następnego dnia może zmienić zdanie i nigdy więcej nie zadzwonić.

Andrzej

Sam z siebie proponuje kobiecie, że pomoże jej rozwiązać jakiś problem. Chce naprawić zepsute sprzęty w domu, zająć się samochodem albo pomóc w pracy. Zapowiada, że będzie o nią dbał i zatroszczy się o to, by miała łatwiejsze życie. Później zacznie się z tego wykręcać. Codziennie będzie powtarzał, że nie ma na to czasu.

Mateusz

Z łatwością wyczuwa, co powinien zrobić w danej sytuacji. Obiecuje to swojej ukochanej, by wiedziała, że mu na niej zależy. Jednak już po kilku dniach zupełnie o tym nie pamięta. Gdy jest zapytany o to, dlaczego postąpił odwrotnie niż zamierzał, wypiera się wszystkiego. Tłumaczy partnerce, że wszystko sobie uroiła.

Adam

Doskonale wie, co działa na kobiety. Już jako nastolatek uważnie obserwuje, jakie słowa wywołują u nich zauroczenie. Potrafi snuć wizje na temat przyszłości z pełną świadomością, że wcale nie zamierza ich spełnić. Chce jedynie namieszać swojej wybrance w głowie. Gdy już ją zdobędzie, natychmiast straci zainteresowanie.

Zobacz także: Dzieci o tych imionach są najbardziej lubiane. Jak nazwać dziecko, by miało wielu przyjaciół?

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?