Zamknij

Mężczyźni o tych imionach rozpaczają po rozstaniu. Długo nie mogą dojść do siebie

11.10.2021 14:11
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion nie potrafią poradzić sobie z emocjami po zerwaniu z ukochaną kobietą. Potrzebują wielu lat, by zapomnieć o swoim cierpieniu.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, nie umieją pogodzić się z rozstaniem. Nawet jeśli to oni zdecydowali się odejść od partnerki, cierpią z tego powodu miesiącami.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach rozpaczają po rozstaniu

Właściciele tych imion traktują rozstanie z partnerką jak osobistą porażkę. Nie potrafią zaakceptować tego, że nie udało im się stworzyć szczęśliwego związku. Czują się za to odpowiedzialni i sądzą, że relacja rozpadła się przez wzgląd na ich wady. Z tego powodu długo opłakują zakończenie znajomości z ukochaną kobietą.

Mężczyźni o tych imionach długo nie mogą dojść do siebie po rozstaniu

Właściciele tych imion najbardziej ciepią po zerwaniu z kobietą:

Marcin

Kiedy ukochana odchodzi, zaszywa się w domu i stara się nie wychodzić z niego tak długo, jak tylko będzie to możliwe. Całe dnie spędza w dresie, objada się niezdrowym jedzeniem i nie może skupić się na pracy. Unika też kontaktów z ludźmi i rzadko odpisuje na wiadomości.

Wojciech

Po zerwaniu z kobietą udaje, że czuje się doskonale. Publikuje na portalach społecznościowych zdjęcia, na których wygląda świetnie i wspaniale się bawi. Ilekroć spotyka kogoś znajomego, opowiada o tym, jak odżył po zerwaniu z ukochaną. Mimo to w rzeczywistości - gdy tylko zostaje sam - bardzo cierpi.

Jerzy

Mocno przywiązuje się do swoich partnerek, więc jeśli rozstaje się z kobietą, przez długie miesiące nie umie poradzić sobie z tęsknotą. Długo rozmyśla nad tym, jak mógłby odzyskać partnerkę i nie śpi po nocach, bo zżera go zazdrość. Musi minąć sporo czasu, żeby zapomniał o relacji i pogodził się z tym, że się zakończyła.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz