Zamknij

Mężczyźni o tych imionach przeprowadzają śledztwo na temat swoich partnerek. Chcą poznać wszystkie ich sekrety

09.06.2022 15:07

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, w bliskiej relacji z kobietą mogą zatracić granicę i zacząć kontrolować ją na każdym kroku. Nie potrafią uwierzyć jej na słowo.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion są podejrzliwi wobec swoich ukochanych i nie potrafią powstrzymać się przed śledzeniem ich życia. Łatwo wpadają z tego powodu w obsesję.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach przeprowadzają śledztwo na temat swoich partnerek

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, są niemal obsesyjnie zainteresowani sprawami swoich partnerek. Na każdym kroku sprawdzają, czym się one zajmują. Chcą też poznać wszystkich znajomych ukochanej, by mieć pewność, że pozostaje im wierna. Często przekraczają przy tym granice jej intymności i wzbudzają zaniepokojenie w swoim otoczeniu.

Mężczyźni o tych imionach chcą poznać wszystkie sekrety swoich ukochanych

Właściciele tych imion kontrolują swoje partnerki:

Karol

Nieustannie śledzi aktywność ukochanej na portalach społecznościowych. Interesuje go wszystko - polubienia, komentarze, nowi znajomi i obserwujący. Gdy tylko ma okazję, bierze do ręki jej telefon i sprawdza, z kim ostatnio rozmawiała. Uważa, że jako jej partner ma do tego pełne prawo.

Wiktor

Zaprzyjaźnia się ze znajomymi albo rodzicami partnerki, by móc wywierać na nich wpływ i nakłaniać do tego, by zdradzili mu jak najwięcej informacji. Dopytuje o jej przeszłość, by sprawdzić, czy kiedykolwiek kogoś porzuciła albo dopuściła się zdrady. Jest wobec niej podejrzliwy i spodziewa się po niej najgorszego.

Jakub

Dzwoni do ukochanej każdego dnia, wypytując o najdrobniejsze szczegóły z jej życia. Panikuje, gdy nie zna odpowiedzi na pytanie, co w tej chwili robi jego partnerka. Oczekuje od niej, że sama z siebie będzie go o wszystkim informowała, więc czuje się obrażony, gdy trzyma przed nim coś w tajemnicy.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?