Zamknij

Mężczyźni o tych imionach prowokują swoim zachowaniem. Jednak w rzeczywistości są nieśmiali

10.05.2022 15:03

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, wydają się bardzo pewni siebie. To tylko pozory - maskują w ten sposób swój lęk przed kobietami.

Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych imionach często popisują się w towarzystwie kobiet. Zachowują się tak, jakby chcieli zwrócić na siebie uwagę poprzez złośliwości i prowokacje. Nie powinnaś dać się temu zwieść - każdy z nich w rzeczywistości odczuwa obawy w kontaktach z płcią przeciwną.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach prowokują swoim zachowaniem

Właściciele tych imion zachowują się jak uczniowie szkoły podstawowej. Żartują ze swoich koleżanek, a nawet je obrażają, jednak robią to jedynie po to, by móc z nimi porozmawiać. Wstydzą się powiedzieć wprost, że są kimś zainteresowani.

Mężczyźni o tych imionach ukrywają swoją nieśmiałość

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, odczuwają lęk w kontaktach z kobietami:

Kacper

Twierdzi, że wcale nie jest zainteresowany romansami. Koledzy, życiowa pasja i praca są dla niego ważniejsze. Udaje przed całym światem, że nie zależy mu na stworzeniu bliskiej relacji. Jest chłodny i zdystansowany. W rzeczywistości boi się zaryzykować - lęk przed odrzuceniem paraliżuje go do tego stopnia, że wycofuje się ze wszystkich znajomości.

Jakub

Lubi wmawiać przedstawicielkom płci przeciwnej, że w ogóle nie jest zainteresowany ich wdziękami. Krytykuje ich wygląd albo porównuje je z innymi kobietami, by pokazać, jak niewielkie wrażenie na nim zrobiły. Im bardziej ktoś mu się podoba, tym chętniej udaje, że wcale tak nie jest.
 

Michał

Często podkreśla, że złamał serce wielu kobietom i trzeba na niego uważać. Kreuje wizerunek Casanovy, by nikt się nie zorientował, że w rzeczywistości zakochuje się w swoich wybrankach bez pamięci. Dopada go wtedy tak silny strach, że nie umie z nimi porozmawiać. Traci z nimi kontakt i cierpi z tego powodu, ale nie chce, by ktokolwiek się o tym dowiedział.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?