Zamknij

Mężczyźni o tych imionach prowadzą sekretne życie. Nie dają się poznać nawet żonie

12.10.2021 14:09
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion są dyskretni i zamknięci w sobie. Nikt nie potrafi zgadnąć, co myślą i czują.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, są najbardziej tajemniczy i zagadkowi. Nikomu nie mówią, w jaki sposób spędzają swój wolny czas ani jakie mają plany. Nawet ich żony nie umieją odgadnąć, czym się zajmują.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach prowadzą sekretne życie

Właściciele tych imion żyją tak, by nikt nie miał możliwości dowiedzieć się tego, co myślą naprawdę. Nie dzielą się swoimi refleksjami, unikają opowiadania o pracy i trzymają w ukryciu każdą bliską relację. Zachowanie prywatności jest dla nich tak ważne, że woleliby zerwać z kimś znajomość, niż zdradzić swoje sekrety. Dotyczy to także ich intymnych związków z kobietami.

Mężczyźni o tych imionach nie dają się poznać nawet żonie

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, unikają zwierzeń na swój temat:

Marek

Unika pytań o to, czym zajmował się w pracy albo co robił po godzinach. Jeśli przez dłuższy czas nie wraca do domu, nie widzi wcale powodu, by się z tego tłumaczyć. Ma pretensje do swojej ukochanej, gdy zaczyna go przesłuchiwać.

Adam

Zabiera ze sobą telefon wszędzie - nawet do łazienki. Woli wibracje zamiast dźwięku. Nigdy nie zdradza, kto napisał mu wiadomość i nie odbiera, gdy ktoś do niego dzwoni w obecności partnerki. Odmawia jej wszelkich wyjaśnień i irytują go pytania na temat kontaktów z innymi ludźmi.

Jacek

Często utrzymuje kilka romantycznych relacji jednocześnie. Uważa, że jeśli zachowuje dyskrecję, nie robi nic złego. Jego definicja zdrady jest prosta - żaden romans nią nie jest, dopóki partnerka się nie zorientuje. Dlatego strzeże swojej prywatności jak oka w głowie.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?