Zamknij

Mężczyźni o tych imionach potrzebują swobody w związku. Uciekają od kobiet, które ich kontrolują

26.11.2021 15:19
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion trzymają swoje partnerki na dystans i domagają się od nich jak najwięcej swobody. To oni narzucają zasady panujące w relacji.

Mężczyźni o tych imionach uważają, że w związku mogą sobie pozwolić na więcej niż ich partnerki. Podczas gdy oni wymagają od ukochanej stuprocentowej wierności, sami nie zamierzają rezygnować z flirtów.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach potrzebują swobody w związku

Właściciele tych imion decydują się na stały związek w takim momencie życia, w którym nie są gotowi na zaangażowaną relację. Chcą mieć partnerkę, bo tak jest im wygodniej, ale nie oznacza to wcale, że chcą być jej w pełni oddani. Tak naprawdę często flirtują na boku i nawiązują sekretne romanse za jej plecami. Domagają się od niej pełnej swobody i... zaufania. Uważają, że to, co robią, wcale nie jest zdradą.

Mężczyźni o tych imionach uciekają od kobiet, które ich kontrolują

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, mają sporo do ukrycia:

Sebastian

Nie podoba mu się, gdy jego partnerka pragnie poznać jego przyjaciół i rodzinę. Wynika to z tego, że od początku znajomości z każdą kobietą stara się robić wszystko, by zataić przed nią swoje wady i grzeszki z przeszłości. Woli, by nigdy się o nich nie dowiedziała. Nieustannie powtarza jej, że chce chronić swoją prywatność.

Dawid

Dostałby szału, gdyby ukochana zaczęła przeglądać jego telefon. Ma wiele tajemnic, którymi nigdy się z nią nie podzieli. Nie tylko zdarza mu się rozmawiać z innymi kobietami, lecz także często pozostaje w bliskim kontakcie z eks i obiecuje jej, że kiedyś do niej wróci.

Kamil

Chociaż na każdym kroku powtarza kobiecie, że jest dla niego tą jedyną, w tajemnicy przed nią prowadzi kilka innych relacji. W ten sposób sprawdza, z którą ze swoich potencjalnych partnerek czuje się najlepiej. Kiedy już zdecyduje się na bycie w związku, przez długi czas nadal rozgląda się za innymi.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?