Zamknij

Mężczyźni o tych imionach posiadają kobiece cechy. Bywają subtelni i nadwrażliwi

19.11.2021 15:12
Zakochani
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych imionach są bardzo delikatni. Czasem można odnieść wrażenie, że brakuje im męskich cech. Oni nie są w stanie zaopiekować się kobietą - potrzebują, by to ich partnerki zajmowały się nimi.

Partnerzy o tych imionach często polegają na swojej drugiej połówce, zamiast dawać jej wsparcie i poczucie pewności. Są tak rozchwiani emocjonalnie, że to ich ukochana musi dbać o związek.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Mężczyźni o tych imionach posiadają kobiece cechy

Panowie, którzy noszą te imiona, mają silnie rozwiniętą wrażliwość. Ich partnerki często bywają zaskoczone ich zachowaniem. To one bowiem muszą wnosić do relacji wystarczająco dużo zdrowego rozsądku, by uniknąć niepotrzebnego dramatyzowania.

Mężczyźni o tych imionach bywają subtelni i nadwrażliwi

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, swoim zachowaniem często przypominają kobiety:

Jacek

Łatwo się wzrusza i bywa sentymentalny. Chętnie ogląda komedie romantyczne, zna na pamięć teksty piosenek o miłości i co chwilę wpada w rozmarzenie. Gdy jest zakochany w jakiejś kobiecie, często wysyła jej romantyczne wiadomości. Może w nich cytować poezję.

Mariusz

Poszukuje partnerki na podobieństwo swojej matki. Chce, by była ciepła i delikatna, ale potrafiła się nim zaopiekować. Nie ma nic przeciwko temu, by to jego ukochana rządziła w związku. Lubi czuć się zdominowany.

Wojciech

Kiedy jest w związku, często okazuje swoją niepewność co do tego, czy partnerka naprawdę go kocha. Nieustannie o to dopytuje i domaga się dowodów świadczących o jej miłości. Niewiele trzeba, by zaczął podejrzewać drugą połówkę o zdradę i martwił się, że porzuci go dla innego mężczyzny.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?