Zamknij

Mężczyźni o tych imionach owijają sobie kobiety wokół palca. Wszyscy stosują tę samą sztuczkę

13.04.2021 11:11
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, doskonale wiedzą, co należy zrobić, by kobiety nie mogły o nich zapomnieć. Osiągają swój cel w okrutny sposób. Z dnia na dzień przestają się do nich odzywać.

Ghosting to powszechne zjawisko w randkowaniu. Mówimy o nim wtedy, gdy jedna ze stron porzuca związek bez ani jednego słowa wyjaśnienia i zapada się pod ziemię. Część mężczyzn robi to jednak po to, by po jakimś czasie wrócić i wykorzystać słabość kobiety.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Mężczyźni o tych imionach owijają sobie kobiety wokół palca

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, lubią mieszać kobietom w głowie przy wykorzystywaniu tej metody. Znikają na jakiś czas, by sprawiać wrażenie niezainteresowanych związkiem, a nawet kontynuowaniem znajomości. Chcą, by ich partnerka poczuła się odrzucona i straciła całą pewność siebie. Gdy czują, że zyskali nad nią przewagę, ponownie nawiązują kontakt.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego twój ukochany nagle przestał odpisywać na wiadomości, koniecznie sprawdź, czy znajduje się na poniższej liście. To może być część jego strategii.

Mężczyźni o tych imionach stosują ghosting

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, ignorują kobiety tylko po to, by namieszać im w głowie.

Adam

To typ mężczyzny, który lubi udawać, że interesuje się nim tłum oddanych wielbicielek. Aby stworzyć podobne wrażenie, raz na jakiś czas nagle zrywa prowadzoną korespondencję. Po powrocie mętnie się tłumaczy, wypowiadając zdania typu: "Wpadłem w wir pracy". Między słowami jednak sugeruje, że w rzeczywistości był niemal rozchwytywany przez inne kobiety. W ten sposób chce skłonić swoją wybrankę do tego, by zaczęła o niego walczyć.

Mateusz

W relacjach z kobietami dąży do tego, by mieć poczucie kontroli nad sytuacją. Wie doskonale, że kiedy zaczyna je ignorować, sprawia im tym samym przykrość. W brutalny sposób doprowadza je do stanu, w którym zaczynają kwestionować poczucie własnej wartości. Wtedy zaczyna z nimi pogrywać, prawiąc komplementy i wyznając ciepłe uczucia.

Sebastian

W głębi duszy jest wrażliwym i nieśmiałym mężczyzną, ale nie chce, by inni ludzie o tym wiedzieli. Woli udawać, że jest zimnym draniem i ma do wszystkiego dystans. Stara się sprawić, by jego wymarzona kobieta postrzegała go jako trudnego do zdobycia. Sam nie potrafi zadbać o rozwój znajomości. Ma nadzieję, że jego wybranka przejmie inicjatywę i zacznie się starać o podtrzymanie kontaktu.

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?