Zamknij

Mężczyźni o tych imionach odstraszają kobiety. Ich zachowanie jest skandaliczne

15.04.2022 12:08
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, mają tendencję do traktowania kobiet w nieprzyjemny sposób. Przez to szybko tracą ich sympatię.

Mężczyźni o tych imionach są niemili wobec kobiet i często zachowują się wobec nich arogancko. Ich postępowanie sprawia, że nie są przez nie lubiani.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach odstraszają kobiety

Właściciele tych imion robią wspaniałe pierwsze wrażenie, ale tracą przy bliższym poznaniu. W relacjach z kobietami pozwalają sobie na tak wiele, że większość potencjalnych partnerek postanawia od nich uciec. Żadna nie ma ochoty znosić złego traktowania.

Mężczyźni o tych imionach zachowują się w skandaliczny sposób

Właściciele tych imion bywają złośliwi i nieuprzejmi wobec kobiet:

Kamil

Nie potrafi pogodzić się z myślą, że kobiety w jego towarzystwie mogą być mądrzejsze albo zarabiać więcej od niego. Ilekroć się o czymś takim dowiaduje, atakuje je i próbuje je poniżać. Jeżeli mu się to nie udaje, wpada we wściekłość.

Jacek

Pozwala sobie na dwuznaczne wypowiedzi nawiązujące do kobiecego ciała i regularnie komentuje wygląd swoich koleżanek. Nie widzi w tym nic złego. Jeśli którakolwiek z nich się za to obraża, tłumaczy jej, że jest przewrażliwiona. Chętnie wypowiada się na temat zalet i wad czyjejś figury, bo sam ma mnóstwo kompleksów.
 

Ambroży

Często wyładowuje na kobietach swoje frustracje. Gdy przestaje mu się powodzić w którejś sferze życia, usiłuje poprawić sobie nastrój, atakując osoby słabsze od siebie. Cieszy się, gdy udaje mu się sprawić im prawdziwą przykrość. Dzięki temu czuje się od kogoś lepszy.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?