Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie zasługują na drugą szansę. Ich obietnice są fałszywe

08.10.2021 12:00
Zakochani
fot. Shutterstock

Obiecał, że się zmieni, ale wcale tego nie zrobił? Może to wynikać z psychologii jego imienia.

Właściciele tych imion często rozczarowują kobiety swoim zachowaniem, a potem obiecują poprawę. W rzeczywistości wcale nie zamierzają zmieniać tego, jak je traktują.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach nie lubią idealnych kobiet. Zakochują się w niedoskonałościach

Mężczyźni o tych imionach nie zasługują na drugą szansę

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, to prawdziwi mistrzowie manipulacji. Odczuwają satysfakcję, gdy traktują kobiety bez szacunku. Z łatwością wmawiają im, że wcale nie zamierzali ich źle potraktować i bardzo tego żałują. Przepraszają i proszą o drugą szansę, po czym znowu postępują tak samo.

Mężczyźni o tych imionach składają fałszywe obietnice

Właściciele tych imion nie zamierzają się zmienić:

Karol

Na każdym kroku ogląda się za innymi kobietami i flirtuje z nimi na oczach partnerki. Doskonale się bawi, gdy widzi, jak bardzo jest o to zazdrosna. Często jej obiecuje, że postara się więcej nie kusić losu, ale nigdy nie mówi tego szczerze.

Mikołaj

Kiedy jest naburmuszony i wszystko go denerwuje, wyładowuje swoją złość na ukochanej. Bezlitośnie wytyka jej wady, krytykuje jej postępowanie i obraża ją w towarzystwie. Później za to przeprasza, ale w rzeczywistości wcale nie żałuje tego, co zrobił.

Janusz

Lekceważy potrzeby swojej partnerki i nie obdarza jej należytą uwagą. Gdy jest już na tyle zniechęcona jego zachowaniem, że postanawia się z nim rozstać, przez kilka dni traktuje ją jak najlepiej, by ją przy sobie zatrzymać. Po niedługim czasie znowu zaczyna ignorować wszystko, co do niego mówi.

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz