Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie umieją rozmawiać z kobietami. Wolą obserwować je z daleka

06.05.2021 15:25
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, są zbyt nieśmiali, by nawiązać bliską znajomość z kobietą. Boją się popełnić błąd, więc najczęściej rezygnują z nawiązywania kontaktu.

Wyświetlił stories na Instagramie, ale nie napisał? Od dawna klika serduszka pod zdjęciami, jednak do tej pory nie zaproponował randki? Może przeszkadzać mu w tym nieśmiałość.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Mężczyźni o tych imionach nie umieją rozmawiać z kobietami

Właściciele tych imion mają spore trudności w prowadzeniu rozmów z płcią przeciwną. Nieustannie obawiają się, że powiedzą coś głupiego i zostaną skrytykowani. Są przewrażliwieni na własnym punkcie, więc zwykła codzienna konwersacja to dla nich wielkie przeżycie.

Często nie mają odwagi, by się odezwać do kogoś, na kim im zależy. Mogą z tego powodu zrezygnować ze znajomości z wymarzoną kobietą.

Mężczyźni o tych imionach wolą obserwować kobiety z daleka

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nie mają odwagi nawiązać rozmowy z kobietą:

Wiktor

Na co dzień w towarzystwie stara się uchodzić za ideał. W relacji z kobietą odkrywa swoje słabości, a jego ego nie jest w stanie tego znieść. Zaczyna wtedy bez przerwy krytykować samego siebie i po krótkim czasie zaczyna mieć tego dosyć.

Marcin

Wystarczy, że popełni w relacji z kobietą tylko jeden błąd, żeby od tej pory czuł się sparaliżowany. Jest mu wstyd, że zachował się źle i ciągle rozpamiętuje swoją porażkę. Rozmawianie z kobietami jest dla niego trudne, bo głęboko przeżywa to, na co jego partnerki zupełnie nie zwracają uwagi.

Juliusz

Nie potrafi otworzyć się przed płcią przeciwną i na samą myśl o tym odczuwa nieprzyjemne zakłopotanie. Gdy jakaś kobieta mu się podoba, całymi dniami ogląda jej zdjęcia i przegląda posty na portalach społecznościowych. Perspektywa nawiązania bliskiej znajomości go przeraża, więc może nie wysłać ani jednej wiadomości do swojej sympatii.

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?