Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie umieją przyznać się do błędu. Oni nie używają słowa "przepraszam"

21.07.2021 13:04
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych imion często mówią to, co im ślina na język przyniesie, a potem nie potrafią się z tego wycofać. Wolą zerwać znajomość, zamiast wyjaśnić nieporozumienia.

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, nigdy nie przepraszają za swoje błędy. Prędzej uciekną i raz na zawsze przestaną się do kogoś odzywać, niż zbiorą się na odwagę i uznają swoją pomyłkę.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Mężczyźni o tych imionach nie umieją przyznać się do błędu

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, potrafią czasami powiedzieć coś tak bezsensownego, że sami niemal od razu się orientują, jak głupio to zabrzmiało. Żaden z nich nie potrafi jednak przyznać, że w czymś się pomylił. Wszyscy wolą brnąć w dalszą rozmowę bez żadnych tłumaczeń albo zerwać kontakt z osobą, która przyłapała ich na tym, że popełnili błąd.

Mężczyźni o tych imionach nie używają słowa "przepraszam"

Właściciele tych imion są zbyt dumni, żeby przeprosić za swój błąd:

Jerzy

Lubi się popisywać i często zatraca granice. Żartuje w obraźliwy sposób, wyzłośliwia się krzywdząc innych, a nade wszystko krytykuje ludzi twierdząc, że o niczym nie mają zielonego pojęcia. Nie sposób mu udowodnić, że nie ma w czymś racji. Wtedy staje się agresywny.

Wiktor

Jego założenia na temat innych osób często są błędne, ale nie ma ochoty korygować swoich sądów. Kiedy odkrywa, że kogoś nie zrozumiał, ma do tej osoby pretensje, że to ona wprowadziła go w błąd. 

Wojciech

Często traktuje ludzi z wyższością i zachowuje się tak, jakby pozjadał wszystkie rozumy. Zdarza mu się kłamać, kiedy czegoś nie wie. Jeśli druga strona wytyka mu błąd, od tej pory zaczyna jej unikać. 

Zobacz także:  Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz