Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie umieją przepraszać. Oni nigdy nie przyznają się do błędu

14.04.2022 15:09
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych imionach są gotowi zerwać znajomość z kobietą, byle tylko nie musieć się przed nią tłumaczyć. Wstydzą się swoich słabości do tego stopnia, że wolą nigdy o nich nie rozmawiać.

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, nigdy nie czują się winni za swoje zachowanie. Uważają, że mają wspaniały charakter i wcale nie zasługują na krytykę. Sami natomiast chętnie pouczają kobiety.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Mężczyźni o tych imionach nie umieją przepraszać

Właściciele tych imion są zbyt dumni i zapatrzeni w siebie, by przyznać rację jakiejkolwiek kobiecie. Są tak próżni, że nie potrafią wypowiedzieć słowa "przepraszam". Po kłótni z kobietą milczą, bo zakładają, że to partnerka powinna naprawić sytuację.

Mężczyźni o tych imionach nigdy nie przyznają się do błędu

Właściciele tych imion nie przepraszają za swoje zachowanie:

Jakub

Bywa bardzo konfliktowy. Często poucza swoją ukochaną i wyładowuje na niej swoje negatywne emocje. Wcale nie zamierza za to przepraszać, bo w ten sposób usiłuje sprowokować ją do kłótni. Kiedy nie może doczekać się reakcji z jej strony, próbuje wywierać na niej presję i staje się coraz bardziej niemiły.

Wiktor

Jego zdaniem nie ma takiego problemu, którego nie dałoby się obrócić w żart. Stara się być czarujący i wesoły, bo liczy na to, że dzięki temu kobiety będą wybaczały mu wszystko. Jeśli jednak jest zmuszony do konfrontacji, ucieka. Boi się kobiecego gniewu. 

Grzegorz

Woli iść w zaparte, zamiast przyznać się do błędu. Nawet jeśli ma świadomość tego, że partnerka czuje się zraniona jego zachowaniem, stara się za wszelką cenę unikać rozmowy na ten temat. Uważa, że wcale nie powinien odpowiadać za swoje słowa.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?